1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Ferrari F430 vs Audi R8

Jazda Ferrari F430 vs Audi R8

Ferrari F430 vs Audi R8

Intensywna czerwień Ferrari idealnie symbolizuje moc i pasję z jaką zostało stworzone to auto. Jazda samochodem sportowym tej klasy dostarczy Ci niewiarygodnie dużo pozytywnej energii i sprawi, że będziesz chciał to powtórzyć. To auto z prawdziwie gorącym, włoskim temperamentem. Spróbuj je okiełznać. Jazda Audi R8, mimo iż wydaje się z pozoru zwyczajna, również zagwarantuje Ci niezapomnianych przeżyć. Poza dwoma niesamowitymi autami do dyspozycji jest profesjonalny tor wyścigowy. Wyszkolony kierowca będzie czuwał nad Twoim bezpieczeństwem. Brakuje tylko kibiców, dlatego weź ze sobą przyjaciół, rodzinę i pozwól im cieszyć się razem z Tobą. To również idealny pomysł na prezent dla chłopaka, przyjaciela i każdego komu chcesz podarować emocje.

Jazda Ferrari kontra Audi

Zapewne na co dzień Twój mężczyzna nie ma możliwości jazdy samochodem na torze sportowym. Po zamówieniu tego vouchera przejedzie się nie tylko po torze wyścigowym, na którym trenują zawodowcy, ale też poprowadzi auta wysokiej klasy. Modele wyselekcjonowane specjalnie pod kątem mężczyzn. Cieszą oko nie tylko wyglądem, ale i osiągnięciami. Przejażdżka Ferrari F430, czyli prawdziwym, sportowym autem, które rozpędza się do 315km/h. Audi R8 osiąga podobne prędkości. Taki prezent zostanie w pamięci na długi czas, a emocje towarzyszące podczas jazdy zaspokoją żądze każdego automaniaka.

Ferrari F430 VS Audi R8
315 km/h Prędkość max 302 km/h
4,3l V8 Silnik 4,2 V8
4,0 s Przyśpieszenie do 100 km 4,6 s
490 KM Moc 430 KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut, analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: