1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. KTM X-BOW vs Porsche 911 Carrera

KTM X-BOW vs Porsche 911 Carrera

KTM X-Bow vs Porsche 911 Carrera


Masz ochotę przez chwilę poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy? Nie możesz się zdecydować na jedno auto? Dzięki nam masz do dyspozycji dwa super sportowe samochody o całkowicie innym wyglądzie! Przejażdżka KTM X-BOW to czysty żywioł, brak jakichkolwiek systemów wspomagających jazdę! Równie emocjonująca jazda Porsche 911 Carrera o nieskończonych pokładach mocy, przyklei szeroki uśmiech każdemu, kto choć trochę interesuję się motoryzacja. Porsche 911 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów sportowych świata. Produkowany od blisko 60 lat, wciąż podąża za tą samą ikoniczną stylistyką. Przejazdy samochodowe niosą ze sobą mnóstwo emocji, które utkwią Ci w pamięci na długi czas. Wykorzystaj do cna potencjał profesjonalnego toru wyścigowego.

Sprawdź się w roli kierowcy każdego z nich i wystaw na próbę swoje umiejętności jazdy! Przejażdżka Porsche 911 Carrera vs. KTM X-Bow jest wspaniałym pomysłem na oryginalny prezent. Zamów voucher i spędź niezapomniane chwile, które będziesz wspomniał przez długi czas!

Niezapomniany przejazd na torze!

Prezent przeznaczony jest dla każdego miłośnika czterech kółek, który marzy, by wziąć udział w jeździe sportowym samochodem. Jazdy realizowane są na torze wyścigowym, który jest zamknięty na potrzeby eventu. Dzięki temu każda obdarowana osoba poczuje klimat jaki panuje podczas takich wydarzeń. Przed przejazdem weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad panujących na terenie obiektu, a instruktor zapozna Cię z budową samochodów. Eventy motoryzacyjne są całodniowe, więc po swoim przejeździe możesz pozostać i obserwować innych uczestników.

Porsche 911 Carerra Dane techniczne KTM X-Bow
302 km/h Prędkość max 220 km/h
3,6 l Silnik 2,0 TFSI
4,8 s Przyśpieszenie do 100 km 3,9 s
319 KM Moc 240 KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1 h przed jazdą.

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: