Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Subaru vs GKD vs BMW

Jazda Subaru vs GKD vs BMW

Cena od: 599 zł
Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Mapa dostępnych lokalizacji

Trzy pakiety emocji

To prawdziwy, motoryzacyjny kontrast. Masz do wyboru trzy zupełnie różne auta, dzięki czemu nie będzie mowy o nudzie. Jazda Subaru Impreza czyli typowo rajdowym, solidnym autem sprawi, że poczujesz się jak zawodowy rajdowiec. Przejażdżka Lotus Seven GKD to powrót do motoryzacyjnej historii w najlepszym wydaniu. Można się poczuć jak na wyścigach samochodowych z lat 50. Na deser czeka Cię jazda BMW o brutalnym napędzie na tył. Przejazdy samochodowe tego typu zostają w pamięci na całe życie. Masz możliwość wyszaleć się na torze wyścigowym i dać ponieść się emocjom. Bez obaw, nad bezpieczeństwem czuwał będzie profesjonalny kierowca. Dodatkowym atutem jest to, że możesz zabrać ze sobą znajomych. Z pewnością dla nich też będzie to duże wydarzenie. Wykup voucher dla siebie lub jako prezent dla mężczyzny, znajomego lub kogo tylko chcesz. To naprawdę nic trudnego.

Subaru vs GKD vs BMW

Trzy auta, trzy emocje, trzy prawdziwe przeżycia. Mowa tutaj o Subaru Imprezie, GKD Legend, a także BMW E46. Otrzymasz do porównania te trzy niesamowite samochody i sam zdecydujesz, kto będzie Twoim osobistym zwycięzcą. Jazda GKD czyli wierną repliką sławnego Lotusa Super 7, która wyposażona jest w silnik zapożyczony z BMW, skutkuje to równie niekonwencjonalnym przyśpieszeniem. Subaru Impreza to z kolei klasyka wśród rajdów WRC. Idealnie wręcz działający napęd na wszystkie 4 koła sprawia, że auto niemal na każdej nawierzchni idealnie trzyma się drogi. BMW z kolei to wzmocnione E36, które dzięki literce M jeździ zupełnie inaczej niż jego "cywilni" odpowiednicy. Zasiądź za kierownicą każdego z nich i przekonaj się jak wygląda testowanie tych ekskluzywnych i sportowych jednocześnie aut.

SUBARU IMPREZA VS GKD LEGEND BMW E46
350 KM Moc 140 KM 231 KM
2000 Pojemność (cm3) 1800 2979
5,3 s Przyśpieszenie do 100 km 5,1 s 6 s
248 km/h Prędkość max 190 km/h 250 km/h

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

W porównaniu Subaru vs GKD vs BMW pojedziesz w sumie 6 okrążenia, w tym jedno okrążenie zapoznawcze.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.