Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Audi R8 vs Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Audi R8 vs Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Audi R8 vs Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Cztery niesamowite pojazdy z trzech różnych stron świata. Jeśli jesteś osobą, która ceni nie tylko walory techniczne, ale również wygodę, jazda tymi sportowymi samochodami jest stworzona dla ciebie. Masz szanse wypróbować 4 nietuzinkowe auta i zdecydować, które z nich zostanie Twoim faworytem. Do dyspozycji będziesz miał profesjonalny tor wyścigowy, który najlepiej zapewni warunki do dynamicznej, a jednocześnie bezpiecznej jazdy. Wystarczy, że wykupisz voucher i możesz spełnić kolejne marzenie.

Potęga czterach żywiołów

Pojedynek jedyny w swoim rodzaju! Audi R8 vs Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - porównanie czterech aut, obok których żaden miłośnik motoryzacji nie przejdzie obojętnie. Niemiecka precyzja Audi R8, które pierwszą setkę rozwija już w 4,6 sekundy, włoska finezja Ferrari F430, które rozwija prędkość nawet 315 km/h, a do tego jeszcze drapieżne Lamborghini z silnikiem o mocy 560 KM i japońska innowacyjna technologia Nissana GTR, który potrzebuje zaledwie 3,5 sekundy od startu, żeby osiągnąć prędkość 100 km/h. Sprawdź ich możliwości na profesjonalnym torze i sam oceń, który pojazd prowadzi się najlepiej i dostarcza najwięcej przyjemności z jazdy.

Voucher na prezent

Jazda Audi R8 vs Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR sprawdzi się również jako pomysł na prezent dla chłopaka czy kolegi. Kilka minut po zakupie otrzymasz na maila voucher przygotowany do wydruku i wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 4 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1h przed jazdą.

Audi R8 Ferrari F430 Lamborghini Gallardo Nissan GTR DANE TECHNICZNE
302 km/h 315 km/h 315 km/h 311 km/h Prędkość max
4,2l V8 4,3l V8 5,2l V10 3.8 V6 Silnik
4,6 s 3,9 s  3,4 s 3,5 s Przyśpieszenie do 100 km
430 KM 490 KM 560 KM 485 KM Moc

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: