Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Lotus Exige vs Subaru Impreza

Jazda Lotus Exige vs Subaru Impreza

Cena od: 599 zł
Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Mapa dostępnych lokalizacji

Dwa niesamowite auta, tor wyścigowy i Ty czyli mieszanka wybuchowa. Emocje towarzyszące jeździe samochodem rajdowym trudno z czymkolwiek porównać. Teraz sam możesz się o tym przekonać. Przejażdżka Lotus-em Exige to typowo sportowa jazda z turbo doładowaniem. Z wrażenia zapomnisz na chwilę o całym świecie. Natomiast Subaru Impreza to auto które, pod maską kryje prawdziwą moc. Teraz sam możesz się o tym przekonać. Zabierz ze sobą dziewczynę, znajomych lub kogo tylko chcesz, kibiców nigdy za dużo. To idealny sposób na spędzenie wyjątkowego dnia. To również idealny sposób na oryginalny prezent dla mężczyzny, z pewnością nigdy tego nie zapomni.

Pojedynek Lotusa z Subaru!

Wydaje się, że te auta są w zupełnie innej klasie i nie ma sensu ich porównywać. Nic bardziej mylnego. To dwa potwory drogowe zbliżone do siebie osiągami. Przejazdy samochodowe takimi maszynami pozwolą Ci dostarczyć tyle emocji, jak mało co na świecie. Osobiście przekonasz się czym różnią się od siebie super auta od tych typowo rajdowych. Jazda Subaru Impreza z 350-konnym silnikiem sprawi, że zasmakujesz prawdziwie rajdowych emocji w najlepszym wydaniu. Subaru Impreza to już niemal motoryzacyjna legenda. Pierwsza setka widnieje na szybkościomierzu już po 5,3 s. Następnym autem jest Lotus Exige – klasyk wśród supersamochodów, który do pierwszej setki rozpędza się w zaledwie 4,7 sekundy! Zwycięzcę motoryzacyjnego pojedynku wyłonisz na profesjonalnym torze. Betonowa nawierzchnia toru umożliwi ci wykorzystanie potencjału drzemiącego w każdym z dostępnych aut. Instruktor i wieloletni kierowca rajdowy przybliży ci także specyfikę prowadzenia szybkich aut i zapozna cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, obowiązującymi na torze. Przekonaj się jak szybko potrafisz pojechać i co oznacza prawdziwa sformułowanie supersamochód.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze 4 okrążeń jedziesz po dwa okrążenia każdym z aut.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą