Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Ferrari F430 vs KTM X-Bow

Jazda Ferrari F430 vs KTM X-Bow

Ferrari F430 vs KTM X-BOW

Lubisz szybką, sportową jazdę, ale nie wiesz jakie auto wybrać? Teraz masz okazję przetestować dwa, zupełnie różne pojazdy, których osiągi robią wrażenie nawet na najbardziej doświadczonych kierowcach. Jazda Ferrari F430 to nie tylko prędkość i moc, ale również niebywała wygoda. Zapach tapicerki wykonanej z prawdziwej, włoskiej skóry i zaawansowana technologia sprawi, że poczujesz się luksusowo i komfortowo. Natomiast przejażdżka KTM X-Bow, ultralekkim bolidem pozwoli Ci wejść całkowicie w interakcję z pędem powietrza na torze. Nad bezpieczeństwem czuwał będzie profesjonalny kierowca. Nie czekaj, wykup voucher na prezent i spraw sobie dzień pełen wrażeń.

Jazda Ferrari F430 kontra KTM X-BOW

Przejażdżka Ferrari to atrakcja stworzona dla entuzjastów motoryzacji. Eleganckie wnętrze, piękne nadwozie i mocny silnik pod maską robią wrażenie na każdym kierowcy. Prędkość maksymalna na poziomie 315 km/h potrafi wcisnąć w fotel i dostarcza solidnej dawki adrenaliny podczas jazdy. Z kolei jazda KTM X-BOW dostarcza nieco innych, choć wcale nie mniej emocjonujących wrażeń. Auto nie posiada szyb, dachu ani wspomagania, ale za to posiada silnik, który rozpędza go do 100km/h w zaledwie 3,9 sekundy. Takich osiągów nie powstydziłby się żaden sportowy pojazd. Porównaj wrażenia z jazdy Ferrari F430 i KTM X-BOW i wybierz swojego faworyta!

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1 h przed jazdą.

Ferrari F430 VS KTM X-Bow
315 km/h Prędkość max 220 km/h
4,3l V8 Silnik 2,0 Turbo
3,9 s Przyśpieszenie do 100 km 3,9 s
490 KM Moc 240 KM

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.