1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Audi R8 V10 vs KTM X-Bow

Audi R8 V10 vs KTM X-Bow

Audi R8 V10 vs. KTM X-Bow

Jazda Audi R8 V10 vs KTM X-Bow to zderzenie dwóch różnych światów. Sportowe Audi zadziwi uczestnika komfortem jazdy, a KTM pokaże, na co stać dwumiejscowy bolid. To świetny pomysł na prezent dla fana motoryzacji, który kocha adrenalinę i nie boi się nowych wyzwań. Czas spędzony na torze umili oglądanie zmagań innych uczestników oraz innych modeli sportowych samochodów. Pojedynek Audi R8 V10 vs KTM X-Bow to atrakcja, która dostarczy ogrom emocji.

Jazda Audi R8 V10 kontra KTM X-Bow

Audi R8 V10 to niemieckie auto produkowane od 2018 roku. Centralnie umieszczony silnik, napęd quattro, a także moc o wartości 525 koni mechanicznych sprawiają, że jazda tym modelem to istna motoryzacyjna przygoda. Jednak w zestawieniu z KTM X-Bow, Audi wydaje się być zwyczajne. Dlaczego? KTM X-Bow to pojazd produkowany przez austriacką firmę motocyklową. W celu uzyskania niesamowitych osiągów, zredukowano wagę pojazdu przez… usunięcie dachu i okien. Dzięki temu KTM X-Bow nazywany jest dwumiejscowym bolidem, a emocje, jakich dostarcza, są całkiem inne niż Audi R8 V10.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych na profesjonalnych torach wyścigowych. Przed rozpoczęciem przejażdżki każdy uczestnik odbywa krótkie szkolenie dotyczące zasad obowiązujących na torze i obsługi konkretnego pojazdu. Następnie zasiądzie na miejscu kierowcy, a obok niego na miejscu pasażera usiądzie instruktor, który będzie udzielał wskazówek oraz dbał o bezpieczeństwo. Auta wykorzystywane do jazd są na bieżąco serwisowane i naprawiane. Dzięki temu uczestnicy bez zbędnego stresu mogą cieszyć się szybką jazdą sportowymi autami. 

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenia całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze, oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1h przed jazdą.

Audi R8 V10VSKTM X-BOW
316 km/h Prędkość max 220 km/h
5,2 l V10 Silnik 2,0 l Turbo
4,5 s Przyśpieszenie do 100 km/h 3,9 s
525 KM Moc 240 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: