Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Audi R8 vs KTM X-BOW

Jazda Audi R8 vs KTM X-BOW

Audi R8 V8 vs KTM X-BOW

Chciałbyś wcielić się w rolę kierowcy rajdowego, ale nie możesz się zdecydować jaki samochód byłby dla Ciebie najbardziej odpowiedni? Dzięki tej atrakcji nie musisz się nad tym zastanawiać. Masz do dyspozycji dwa sportowe auta o zupełnie odmiennym wyglądzie i technice jazdy. Przejazdy samochodowe to czysta przyjemność i emocje na wysokim poziomie. Dodatkowym atutem jest prawdziwy tor wyścigowy, po którym możesz pędzić niczym pocisk. Podczas jazdy KTM X-BOW sprawdzisz wszystkie swoje umiejętności, zagwarantuje Ci to brak jakichkolwiek systemów wspomagających. Nad bezpieczeństwem czuwał będzie profesjonalny kierowca, więc nie musisz się o nic martwić. To wyjątkowy i oryginalny prezent dla chłopaka oraz dla każdej osoby kochającej mocne wrażenia.

Sportowa jazda KTM X-BOW kontra Audi R8

Porównanie niemieckiej precyzji z niekonwencjonalnym roadsterem! Wygląd tych wspaniałych maszynek zapiera dech w piersiach. A jazda samochodem sportowym po idealnie przygotowanym torze wyścigowym dostarczy emocji, których brak Ci na co dzień. Wyciśnij z tych wyjątkowych aut ostanie soki i sprawdź, który z nich lepiej spisuje się na ostrych zakrętach! Przejażdżka Audi R8 vs KTM X-BOW to genialny pomysł na prezent. Większość facetów marzy, aby sprawdzić się w roli kierowcy tych obrzydliwie szybkich aut. Jeśli masz w gronie znajomych pasjonatów motoryzacji, zamów voucher na prezent i spraw, aby byli szczęśliwi.

Audi R8 Dane techniczneKTM X-BOW
301km/h Prędkość max 220 km/h
4.2 V8 Silnik 2.0 T
4.6 s Przyśpieszenie do 100 km 3.9 s
430 KM Moc 240KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut, analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: