Jazda Mitsubishi Lancer vs Ford Focus RS

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
5/5 
1

Mitsubishi Lancer vs Ford Focus RS

Jazda za kierownicą Mitsubishi Lancer Evo X i Ford Focus RS to pojedynek, który każdemu kierowcy dostarczy niezapomnianych emocji. Mitsubishi Lancer Evo X to ostatnia, dziesiąta generacja modelu Lancer Evolution, która w stosunku do swoich poprzedników cechuje się zwiększoną masą, lepszym wyposażeniem i większym komfortem jazdy. Ford Focus RS to z kolei sportowy hatchback o imponujących osiągach. Wyposażony w zaawansowaną technologię i innowacyjny napęd, Ford Focus RS zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy.

Jazda Mitsubishi Lancer Evo X vs Ford Focus RS

Przejażdżka Mitsubishi Lancer vs Ford Focus RS na profesjonalnym torze wyścigowym pozwoli Ci na własnej skórze przetestować pełnię możliwości tych dwóch sportowych aut. Kultowe Mitsubishi Lancer Evo X skrywa pod maską silnik o mocy 370 KM, dzięki któremu rozwija prędkości ponad 240 km/h, a pierwszą setkę osiąga w zaledwie 4,8 sekundy od startu. Z kolei Ford Focus RS, również napędzany silnikiem o mocy 370 KM, rozpędza się do pierwszych 100 km/h już w 5,9 sekundy, a maksymalna prędkość jaką potrafi osiągnąć to aż 264 km/h. Usiądź za kierownicą każdego z nich, przekonaj się, które auto dostarczy Ci więcej wrażeń z jazdy i wybierz swojego zwycięzcę.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1h przed jazdą.

Mitsubishi Lancer Dane techniczne Ford Focus RS
242 km/h Prędkość max 264 km/h
2,0l turbo R4 Silnik R5 2,5 l turbo
4.8 s Przyśpieszenie do 100 km 5.9 s
370 KM Moc 370 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TOR BEDNARY JASTRZĄB RADOM KARTINGOWY POZNAŃ KOSZALIN KRAKÓW ŁÓDŹ MOTOPARK TORUŃ MOTO PARK UŁĘŻ  TOR KRZYWA (WROCŁAW) POZNAŃ PSZCZÓŁKI DRIVE LAND SŁOMCZYN SILESIA RING GŁÓWNY SILESIA RING KARTING MODLIN
N. beton asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt beton beton asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt beton asfalt asfalt
D. 2500m 2400m 1500m 1050m 1500m 1050m 1050m 2500m 1800m 4100m 1050m 1200m 1200m 3600m 1500m 1200m
 
TOR Nawierzchnia Długość
BEDNARY beton 2500m
JASTRZĄB RADOM asfalt 2400m
KARTINGOWY POZNAŃ asfalt 1500m
KOSZALIN asfalt 1050m
KRAKÓW asfalt 1500m
ŁÓDŹ asfalt 1050m
MOTOPARK TORUŃ beton 1050m
MOTO PARK UŁĘŻ beton 2500m
TOR KRZYWA (WROCŁAW) asfalt 1800m
POZNAŃ asfalt 4100m
PSZCZÓŁKI asfalt 1050m
DRIVE LAND asfalt 1200m
SŁOMCZYN asfalt 1200m
SILESIA RING GŁÓWNY beton 3600m
SILESIA RING KARTING beton 1500m
MODLIN asfalt 1200m
Czas trwania
Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Tory: Bednary, Drive Land, Jastrząb, Koszalin, Kraków, Krzywa, Łódź, Modlin, Poznań, Poznań karting, Pszczółki, Silesia Ring, Silesia Ring karting, Słomczyn, Toruń, Ułęż.
Oceń 5/5
2021-03-31
Jazda samochodami

"Kupiłam jazdę Mitsubishi i Ford Focus jako prezent dla mojego taty z okazji urodzin, wrócił bardzo zadowolony i na pewno skorzystamy z serwisu jeszcze nie raz !"

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Jazda Mitsubishi Lancer vs Ford Focus RS

Jazda Mitsubishi Lancer vs Ford Focus RS

Jazda Mitsubishi Lancer Evo X i Ford Focus RS to pojedynek, który dostarcza niezapomnianych emocji. Kup voucher, usiądź za kierownicą każdego z nich, przekonaj się, które auto dostarcza więcej wrażeń.

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej