Jazda Mitsubishi Lancer vs Ford Focus RS

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

329,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
5/5 
1

Mitsubishi Lancer vs Ford Focus RS

Jazda za kierownicą Mitsubishi Lancer Evo X i Ford Focus RS to pojedynek, który każdemu kierowcy dostarczy niezapomnianych emocji. Mitsubishi Lancer Evo X to ostatnia, dziesiąta generacja modelu Lancer Evolution, która w stosunku do swoich poprzedników cechuje się zwiększoną masą, lepszym wyposażeniem i większym komfortem jazdy. Ford Focus RS to z kolei sportowy hatchback o imponujących osiągach. Wyposażony w zaawansowaną technologię i innowacyjny napęd, Ford Focus RS zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy.

Jazda Mitsubishi Lancer Evo X vs Ford Focus RS

Przejażdżka Mitsubishi Lancer vs Ford Focus RS na profesjonalnym torze wyścigowym pozwoli Ci na własnej skórze przetestować pełnię możliwości tych dwóch sportowych aut. Kultowe Mitsubishi Lancer Evo X skrywa pod maską silnik o mocy 370 KM, dzięki któremu rozwija prędkości ponad 240 km/h, a pierwszą setkę osiąga w zaledwie 4,8 sekundy od startu. Z kolei Ford Focus RS, również napędzany silnikiem o mocy 370 KM, rozpędza się do pierwszych 100 km/h już w 5,9 sekundy, a maksymalna prędkość jaką potrafi osiągnąć to aż 264 km/h. Usiądź za kierownicą każdego z nich, przekonaj się, które auto dostarczy Ci więcej wrażeń z jazdy i wybierz swojego zwycięzcę.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

 • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

 • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1h przed jazdą.

Mitsubishi LancerDane techniczneFord Focus RS
242 km/hPrędkość max264 km/h
2,0l turbo R4SilnikR5 2,5 l turbo
4.8 sPrzyśpieszenie do 100 km5.9 s
370 KMMoc370 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TORBEDNARYJASTRZĄB RADOMKARTINGOWY POZNAŃKOSZALINKRAKÓWŁÓDŹMOTOPARK TORUŃMOTO PARK UŁĘŻ TOR KRZYWA (WROCŁAW)POZNAŃPSZCZÓŁKIDRIVE LANDSŁOMCZYNSILESIA RING GŁÓWNYSILESIA RING KARTINGMODLIN
N.betonasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltbetonbetonasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltbetonasfaltasfalt
D.2500m2400m1500m1050m1050m1050m1050m2500m2000m4100m1200m1800m1200m3600m1500m1200m
 
TORNawierzchniaDługość
BEDNARYbeton2500m
JASTRZĄB RADOMasfalt2400m
KARTINGOWY POZNAŃasfalt1500m
KOSZALINasfalt1050m
KRAKÓWasfalt1050m
ŁÓDŹasfalt1050m
MOTOPARK TORUŃbeton1050m
MOTO PARK UŁĘŻbeton2500m
TOR KRZYWA (WROCŁAW)asfalt2000m
POZNAŃasfalt4100m
PSZCZÓŁKIasfalt1200m
DRIVE LANDasfalt1800m
SŁOMCZYNasfalt1200m
SILESIA RING GŁÓWNYbeton3600m
SILESIA RING KARTINGbeton1500m
MODLINasfalt1200m
Czas trwania
Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Tory: Bednary, Drive Land, Jastrząb, Koszalin, Kraków, Krzywa, Łódź, Modlin, Poznań, Poznań karting, Pszczółki, Silesia Ring, Silesia Ring karting, Słomczyn, Toruń, Ułęż.
Oceń 5/5
2021-03-31
Jazda samochodami

"Kupiłam jazdę Mitsubishi i Ford Focus jako prezent dla mojego taty z okazji urodzin, wrócił bardzo zadowolony i na pewno skorzystamy z serwisu jeszcze nie raz !"

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Jazda Mitsubishi Lancer vs Ford Focus RS

  Jazda Mitsubishi Lancer vs Ford Focus RS

  Jazda Mitsubishi Lancer Evo X i Ford Focus RS to pojedynek, który dostarcza niezapomnianych emocji. Ryk silnika, zawrotna prędkość i przyspieszenie, które wgniata w fotel, a do tego tor wyścigowy, który pozwoli Ci przetestować możliwości obu aut w bezpiecznych warukach. Usiądź za kierownicą każdego z nich, przekonaj się, które auto dostarcza więcej wrażeń z jazdy i wybierz swojego zwycięzcę.

  Podobne prezenty

  Jak to działa?

  Voucher

  Jak wygląda voucher?

  Darmowa dostawa

  Na zakupy powyżej 200 zł

  Blog

  Poznaj nasz serwis bliżej