Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige
  5. Jazda Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige - Tor Słomczyn

Jazda Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige - Tor Słomczyn

Cena:
799 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: G0002807

Miejsce realizacji

Autodrom Słomczyn, Słomczyn 66, 05-600 Grójec

Czas trwania

Zależy od umiejętności kierowcy. Przejedziesz łącznie 4 okrążenia (w tym jedno zapoznawcze).

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

Sezon

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Ferrari 360 Modena i Lotusem Exige to dwa niezwykle szybkie i sportowe auta, które zapewniają niezapomniane doświadczenia podczas jazdy. 

Pod okiem profesjonalisty będziesz mógł jako kierowca porównać oba samochody, poznać ich specyfikację i sposób prowadzenia. Sprawdzisz również ich zachowania w zakrętach, a także na dłuższej prostej. Jest to idealny wybór dla każdego miłośnika czterech kółek. 

Ferrari 360 Modena

Ferrari 360 Modena to najlepiej sprzedający się model włoskiej marki Ferrari w latach jego produkcji, czyli od 1999 do 2005 roku. Samochód ten wyróżnia ponadczasowy design i wyjątkowa linia nadwozia, ponadto jego wnętrze zapiera dech w piersiach u niejednego kierowcy.

Jego prędkość maksymalna to aż 298 km/h, którą zawdzięcza silnikowi o pojemności 3586 cm³. Jego moc to 400 KM, a kierowca tego modelu prędkość 100km/h osiągnie w niespełna 4,3 sekundy.

Lotus Exige

Parametry techniczne Lotusa Exige są zdecydowanie niższe w porównaniu do jego poprzednika, jednakże dzięki jego wadze, która wynosi 900 kilogramów, potrafi prędkość 100km/h osiągnąć zaledwie 0,4 sekundy wolniej niż Ferrari 360 Modena!

Lotus Exige posiada czterocylindrowy silnik wyposażony w turbinę, którego pojemność wynosi 1800 cm³. Jego moc to 218KM, a prędkość 100km/h uzyskuje w 4,7 sekundy.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ferrari 360 Modena

Lotus Exige

Prędkość maksymalna

298 km/h

237 km/h

Moc

400 KM

218 KM

Silnik

3586 cm³

1800 cm³

Przyśpieszenie do 100km/h

4,3s

4,7s

Tor Słomczyn

Tor Słomczyn zlokalizowany jest 40 kilometrów od centrum Warszawy. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych torów wyścigowych w Polsce. 

Długość całkowita toru wynosi 1200 metrów, a jego szerokość - 10 metrów. Dzieli się on na trzy części: pętlę samochodową, pętlę kartingową i pętlę rallycross. Asfaltowa nawierzchnia toru daje idealną możliwość sprawdzenia potencjału tych pojazdów.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz przygotowany voucher na jazdę Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige na Torze Słomczyn. Jeśli chcesz otrzymać voucher zapakowany na prezent, wybierz podczas zakupu opcję "opakowanie ozdobne". Za dodatkową opłatą, zostanie on zapakowany w eleganckie, metalowe pudełko.

Voucher ważny jest 365 dni od daty złożenia zamówienia. Vouchery na jazdy sezonowe, które są zależne od pogody, ważne są jeden pełen sezon.

Bezpieczeństwo 

Bezpieczeństwo podczas jazdy Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige na Torze Słomczyn w Warszawie jest zapewniane przez profesjonalistów, czyli instruktorów posiadających długoletnie doświadczenie w prowadzeniu aut sportowych. 

Na początku uczestnik bierze udział w szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu, a następnie wraz z instruktorem odbywa jazdę pełną wrażeń i niesamowitych emocji!

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige na Torze Słomczyn w Warszawie jest realizowana w sezonie wiosenno-letnim. Jeżeli w dniu rezerwacji wystąpią intensywne opady atmosferyczne, data realizacji jazdy może ulec zmianie, ze względu na bezpieczeństwo podczas jazdy. 

  • Czas trwania jazdy Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige na Torze Słomczyn w Warszawie zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia, czyli od liczby okrążeń oraz od poziomu umiejętności kierowcy.

  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed godziną wskazaną na voucherze;