BMW M Power vs Mitsubishi Lancer EVO X

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

449,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
5/5 
2

BMW M Power vs Mitsubishi Lancer EVO X

Jeżeli interesujesz się motoryzacją, to ta atrakcja jest właśnie dla Ciebie! Zasiądziesz za kierownicą dwóch samochodów i przekonasz się o ich możliwościach, podczas jazdy na torze wyścigowym. Ostatnia, dziesiąta edycja Mitsubishi Lancer Evolution czy sportowe BMW M Power? Wypróbuj oba pojazdy w warunkach, do których zostały stworzone i sam zdecyduj, który prowadzi się lepiej i dostarcza więcej mocnych wrażeń podczas jazdy. 

Jazda BMW M Power kontra Mitsubishi Lancer Evo X

Nie jeden, a dwa samochody będziesz miał okazję przetestować na torze wyścigowym i wybrać swojego faworyta. Do Twojej dyspozycji oddamy Mitsubishi Lancer Evo X, który kryje 295 KM pod maską i pozwala osiągnąć 250 km/h. Przód pojazdu wyróżnia charakterystyczna dla marki atrapa chłodnicy, która stylistycznie nawiązuje do myśliwca F-2. Do rywalizacji z tą sportową maszyną stanie mocniejsza, sportowa wersja klasycznego BMW E46. Silnik o pojemności 3,2 l i mocy 324 KM rozpędza to auto do pierwszych 100 km/h w zaledwie 4,6 sekundy od startu i pozwala osiągnąć maksymalną prędkość 270 km/h. Napęd na tył i manualna skrzynia biegów dostarczają jeszcze większej frajdy podczas jazdy.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń przejedziesz po jednym okrążeniu toru każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

 • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

 • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1h przed jazdą.

BMW M PowerDane techniczneMitsubishi Lancer Evo X
270 km/hPrędkość max250 km/h
3,2lSilnik2l
4,6 sPrzyśpieszenie do 100 km5,7 s
324 KMMoc295 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TORBIAŁYSTOKJASTRZĄB RADOMKARTINGOWY POZNAŃKOSZALINKRAKÓWŁÓDŹMODLINMOTOPARK TORUŃMOTO PARK UŁĘŻOLSZTYNPOZNAŃPSZCZÓŁKISŁOMCZYNKRZYWA (WROCŁAW)
N.asfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfalt
D.1050m2400m1300m1050m1050m1050m1200m1050m2500m2000m4100m1200m1200m2000m
 
TORNawierzchniaDługość
BIAŁYSTOKasfalt1050m
JASTRZĄB RADOMasfalt2400m
KARTINGOWY POZNAŃasfalt1300m
KOSZALINasfalt1050m
KRAKÓWasfalt1050m
ŁÓDŹasfalt1050m
MODLINasfalt1200m
MOTOPARK TORUŃasfalt1050m
MOTO PARK UŁĘŻasfalt2500m
OLSZTYNasfalt2000m
POZNAŃasfalt4100m
PSZCZÓŁKIasfalt1200m
SŁOMCZYNasfalt1200m
KRZYWA (WROCŁAW)asfalt2000m
Czas trwania
Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B.
Lokalizacja
Tory: Białystok, Jastrząb, Koszalin, Kraków, Krzywa, Łódź, Modlin, Olsztyn, Poznań, Poznań karting, Pszczółki, Słomczyn, Toruń, Ułęż.
Oceń 5/5
2021-03-31
Świetny sprawdzian umiejętności

"Jazdę BMW i Mitsubishi otrzymalem od swojej dziewczyny, prezent od razu mi się spodobał i jak najszybciej zarezerwowałem termin- jazda tymi samochodami to byla czysta przyjemność i na prawdę świetna zabawa, polecam!"

  Oceń 5/5
  2021-03-31
  Klasyki motoryzacyjne

  "Wybór tych samochodów był zdecydowanie bardzo dobry! Mogłem przekonać się ile tak na prawdę są w stanie pokazać na torze wyścigowym, polecam!"

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   BMW M Power vs Mitsubishi Lancer EVO X

   BMW M Power vs Mitsubishi Lancer EVO X

   Nie jeden, a dwa samochody będziesz miał okazję przetestować na torze wyścigowym i wybrać swojego faworyta. Do Twojej dyspozycji oddamy legendarne Mitsubishi Lancer Evo X oraz sportowe BMW M Power. Przetestuj je oba w warunkach, do których zostały stworzone i sam zdecyduj, który prowadzi się lepiej i dostarcza więcej mocnych wrażeń podczas jazdy. 

   Podobne prezenty

   Jak to działa?

   Voucher

   Jak wygląda voucher?

   Darmowa dostawa

   Na zakupy powyżej 200 zł

   Blog

   Poznaj nasz serwis bliżej