Subaru STI Turbo vs BMW BiTurbo Performance

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Subaru Impreza WRX vs BMW BiTurbo Performance

Emocje, jakie towarzyszą tak szybkiej jeździe, zostaną w twojej pamięci na całe życie. Jazda Subaru to idealna okazja do tego, aby sprawdzić swoje umiejętności. Wyobraź sobie, że wsiadasz za kierownicę wspaniałego auta i przemierzasz tor wyścigowy z zawrotną prędkością. Czy może być jeszcze lepiej? Oczywiście, że tak! Możesz zasiąść za kierownicą dwóch samochodów i porównać ich moc! Do rywalizacji z tym pojazdem stanie BMW BiTurbo, który nie jest zwykłym modelem jeżdżącym po ulicach.  Zresztą, parametry mówią same za siebie: 360KM, prędkość maksymalna w granicach 260 km/h. Porównaj te dwa torowe potwory i przekonaj się dlaczego są one uwielbiane przez tak dużą liczbę osób.

Niezapomniane emocje!

Jeśli marzysz, aby udać się na przejazd samochodem sportowym, to atrakcja idealna dla ciebie! Masz szansę wypróbować oba auta na profesjonalnym torze wyścigowym i poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy. To pojedynek na moc, prędkość i wrażenia jakie oferują oba samochody. Możesz zabrać ze sobą swoich bliskich, przyjaciół i pozwolić podziwiać twoje wyczyny na torze. Nie musisz się o nic martwić. Nad bezpieczeństwem czuwał będzie profesjonalny instruktor, który zajmie miejsce pasażera i udzieli cennych wskazówek! To idealny i oryginalny pomysł na prezent dla chłopaka, przyjaciela i każdej osoby interesującej się motoryzacją.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

BMW BiTurboDane techniczneSubaru STI Turbo
260 km/hPrędkość max290 km/h
3lSilnik2,5l
5,2 sPrzyśpieszenie do 100 km4,8 s
360 KMMoc360 KM

Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Poznań, Warszawa, Gdańsk, Radom, Toruń, Białystok, Kraków, Słomczyn, Koszalin, Wrocław, Łódź, Kamień Śląski

Napisz opinię

Subaru STI Turbo vs BMW BiTurbo Performance

Subaru STI Turbo vs BMW BiTurbo Performance

Interesujesz się motoryzacją? Uwielbiasz spędzać czas za kierownicą samochodu? Otrzymując ten prezent poczujesz się jak prawdziwy kierowca rajdowy! Weźmiesz udział w niezapomnianej jeździe Subaru STI Turbo i BMW BiTurbo Performance i sam zdecydujesz, który z nich to twój faworyt.

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej