Ferrari vs Lotus Exige vs Formuła Jedi

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

1 099,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
5/5 
1

Skonfrontuj ze sobą 3 niesamowite samochody

Przejażdżka samochodem sportowym to niesamowite przeżycie. Teraz masz okazję porównać ze sobą trzy ekstrawaganckie modele samochodów. To jedne z najbardziej rozpoznawalnych aut w dziedzinie sportów wyścigowych. Możesz rozstrzygnąć, które z nich najbardziej odpowiada Twoim preferencjom. Masz również do dyspozycji tor wyścigowy z prawdziwego zdarzenia. To idealna atrakcja dla osób niezdecydowanych lub lubiących mieć więcej opcji do wyboru. W tym przypadku jest ich aż trzy. Wszystko jest w zasięgu Twojej ręki, wystarczy sięgnąć. Nie musisz się niczym martwić, ponieważ nad bezpieczeństwem czuwał będzie profesjonalny instruktor. Możesz również kupić voucher jako oryginalny prezent dla chłopaka, męża i każdego komu chcesz podarować niezapomniane przeżycie.

Ferrari vs Lotus Exige vs Formuła Jedi

Tor wyścigowy to najlepsze, a właściwe jedyne miejsce, gdzie nie narażając nikogo na niebezpieczeństwo można przetestować niesamowicie szybkie auta. Jazda Ferrari, Lotus i Formuła Jedi to niecodzienna rywalizacja, w której Ty będziesz arbitrem. Zasiądziesz za kierownicą niesamowitych aut, które swoją sławą okrywają niemal cały świat. Przejażdżka Ferrari 360 Modena, które ze swoją mocą 400KM i przyśpieszeniem do 100km/h w czasie 4,3s przyprawia użytkowników o emocjonujące dreszcze. Lotus Exige to mały roadster, który posiada moc 218KM, co umożliwia mu przyspieszenie do "setki" w 4,7s. Formuła JEDI natomiast to najbardziej nietuzinkowy bolid. Konstrukcja bardziej przypominająca Formułę 1 przeniesie cię w świat najszybszych samochodów i przyspieszenie do 100km/h w czasie poniżej 4 sekund. Bądź sędzią w tym jakże równym pojedynku i zdecyduj kto zostanie Twoim zwycięzcą. Przejazdy samochodami sportowymi to pełna emocji przygoda! Zamów voucher na prezent i spełnij marzenia swoich bliskich.

Ferrari F360 ModenaVSLotus ExigeFormuła Jedi
400 KM Moc 218 KM 130 KM
3586 Pojemność (cm³) 1800 919
4,3 s. Przyśpieszenie do 100 km 4,7 s. 3,7 s.
298 km/h Prędkość max 237 km/h 180 km/h

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

W porównaniu Ferrari vs Lotus vs Jedi pojedziesz w sumie 4 okrążenia, w tym jedno okrążenie zapoznawcze.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TOR PSZCZÓŁKI SŁOMCZYN
N. asfalt asfalt
D. 1200m 1200m
 
TOR Nawierzchnia Długość
PSZCZÓŁKI asfalt 1200m
SŁOMCZYN asfalt 1200m
Czas trwania
Zależy od umiejętności kierowcy. Przejedziesz po 2 okrążenia każdym z aut w towarzystwie instruktora w tym okrążenie zapoznawcze.
Obowiązujący strój
Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
365 dni
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B.
Lokalizacja
Tor Słomczyn, Tor Pszczółki
Oceń 5/5
2021-03-31
Fajne porównanie

"Jazdę Ferrari, Lotusem i Formułą Jedi otrzymałem od swoich znajomych, muszę przyznać że było to bardzo ciekawe połączenie samochodów które pozwoliło mi odkryć jak różny jest każdy z nich, na prawdę dobrze sie bawilem i polecam!"

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Ferrari vs Lotus Exige vs Formuła Jedi

Ferrari vs Lotus Exige vs Formuła Jedi

Ferrari, Lotus i Formuła Jedi to niecodzienny pojedynek! Kup voucher, zasiądź za kierownicą tych wspaniałych aut i poczuj sportowe emocje na profesjonalnym torze!

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej