Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige
  5. Jazda Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige - Tor Pszczółki

Jazda Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige - Tor Pszczółki

Cena:
799 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: G0002808

Miejsce realizacji

Tor Pszczółki, Żuławska 5, Pszczółki ok. 20 km od Gdańska.

Czas trwania

Zależy od umiejętności kierowcy. Przejedziesz łącznie 4 okrążenia (w tym jedno zapoznawcze).

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

Sezon

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari 360 Modena i Lotusem Exige to niezwykły pojedynek motoryzacyjny, a zarazem idealny pomysł na prezent dla miłośników samochodów. Auta te wyróżniają się mistrzowskimi osiągami, niezwykłą dynamiką jazdy i mocą. Siadając na miejscu kierowcy poczujesz się jak prawdziwy rajdowiec i osiągniesz niesamowite prędkości. 

Ferrari 360 Modena 

Ferrari 360 Modena to samochód produkowany przez włoską markę Ferrari w latach 1999–2005. Posiada on nieszablonową i ponadczasową linię nadwozia oraz luksusowe wnętrze, które wywołuje zachwyt u niejednego kierowcy. Ferrari 360 Modena posiada pod swoją maską silnik o pojemności 3586 cm³ i mocy 400 KM! Podczas jazdy będziesz mógł przetestować jego przyspieszenie do 100 km/h, które osiągniesz w zaledwie 4,3 sekundy. 

Lotus Exige

Lotus Exige to lekkie i szybkie auto, którego waga wynosi zaledwie 900 kilogramów. Posiada on czterocylindrowy silnik, wyposażony dodatkowo o turbinę, o pojemności 1,8l i mocy 218 KM, które wydają się nieporównywalnie mniejsze niż osiągi Ferrari. Jednak nic bardziej mylnego. Dzięki niewielkiej wadze, auto to jest w stanie dorównać samochodom o dużo większej mocy i osiągnąć zbliżone wyniki. Już w 4,7 sekundy jesteś w stanie osiągnąć nim prędkość 100 km/h!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ferrari 360 Modena

Lotus Exige

Prędkość maksymalna

298 km/h

237 km/h

Moc

400 KM

218 KM

Silnik

3586 cm³

1800 cm³

Przyśpieszenie do 100km/h

4,3s

4,7s

 

Tor Gdańsk Pszczółki

Tor Pszczółki położony jest w okolicach Gdańska na terenie ośrodka Autodrom Pomorze, którego powierzchnia zajmuje około 8 hektarów. Można na nim znaleźć tor dla samochodów i motorów, tor kartingowy oraz plac manewrowy. Tor Pszczółki ma długość 1050 metrów, szerokość 20 metrów i pokryty jest asfaltem. Posiada on także nowoczesną infrastrukturę, m.in. system pomiaru czasu przejazdu.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz przygotowany voucher W przypadku vouchera tradycyjnego z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną. Voucher ważny jest 365 dni od daty złożenia zamówienia. Vouchery na jazdy sezonowe, ważne są jeden pełen sezon.

Bezpieczeństwo 

Jazda Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige na Torze Gdańsk Pszczółki realizowana jest na terenie toru wyścigowego, który podczas przejażdżki jest zamknięty dla innych uczestników. Nawierzchnia toru jest idealnie przystosowana do jazdy sportowymi samochodami, dzięki czemu będziesz mógł czuć się bezpiecznie i komfortowo. Na miejscu pasażera usiądzie instruktor, który będzie Twoim pilotem i udzieli Ci niezbędnych wskazówek podczas jazdy. 

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige na Torze Gdańsk Pszczółki jest realizowana w sezonie wiosenno-letnim. Jeżeli w dniu rezerwacji wystąpią intensywne opady atmosferyczne, data realizacji jazdy może ulec zmianie. W takiej sytuacji zostaje wyznaczony dodatkowy termin.

  • Czas trwania jazdy Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige na Torze Gdańsk Pszczółki zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia.

  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed godziną wskazaną na voucherze.