Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW vs Ferrari F430

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
koszulka go-racing

679,00 zł

Dostawa

DPD kurier10 ZŁ*

DPD kurier pobranie15 ZŁ

Poczta Polska 0 ZŁ

Poczta Polska pobranie 10 ZŁ

Odbiór osobisty 0 ZŁ

*powyżej 200 zł wysyłka za darmo

PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW vs Ferrari F430

Nie jeden, nie dwa ale trzy wspaniałe sportowe auta. Czekają, aż wypróbujesz każde z nich! Jazda Ferrari F430 czyli wyjątkowym, włoskim autem to niewiarygodne doświadczenie, którego pozazdrości Ci nie jeden kolega. Przejażdżka KTM X-Bow czyli jazda samochodem rajdowym jakiej nie doświadczysz na zwykłej ulicy oraz deser czyli Lamborghini. To już naprawdę wysoka półka jeśli chodzi o samochody sportowe. Mając do dyspozycji wszystkie trzy auta i tor wyścigowy, możesz sprawić że nigdy o tobie nie zapomną. A tobie zostaną wspaniałe wspomnienia i doświadczenie jakiego nie zdobędziesz w zwykłym aucie. Po prostu kup voucher na prezent lub dla siebie i spraw by ten dzień należał do ciebie.

Trzy wcielenia prędkości!

Sprawdź co potrafią trzy piękne i zabójczo szybkie maszyny. Jazda Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW vs Ferrari F430 dostarczy Ci ogrom pozytywnych emocji i szalonej zabawy! Zasiądź za kółkiem każdego z nich i wyciśnij ostatnie soki na idealnie przygotowanym torze! Przejazdy samochodowe autami takimi jak Lamborghini i Ferrari to piękno połączone z piekielną mocą, oraz na koniec jazda KTM X-BOW czyli ultralekkim bolidem o wspaniałym przyspieszeniu. Wystarczy tylko zamówić voucher i ryk silników, zapach spalonej gumy, duże prędkości będą nieodłącznym elementem twojej przygody! Przejażdżka tymi wspaniałymi autami doskonale nadaję się na prezent dla każdego. Zapewniamy, że większość facetów będzie zachwycona!

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 3 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut; analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Lamborghini GallardoFerrari F430KTM X-BOW
315 km/h 315 km/h 217 km/h
5,0l V10 4,3l V8 2,0 TFSI
3,8 s 4,0 s 3,9 s
560 KM 490 KM 240 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TORKARTINGOWY POZNAŃPOZNAŃ PĘTLA GŁÓWNABORSKMOTOPARK UŁĘŻANDERSTORP (SZWECJA)TOR BIAŁYSTOKJASTRZĄB RADOMBEDNARYMOTOPARK TORUŃTOR SŁOMCZYNTOR KRAKÓWTOR KIELCETOR KOSZALIN
Nawierzchnia asfalt asfalt beton asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt beton asfalt asfalt beton asfalt
Długość 1500m 4100m 1200m 2500m 4025m 1050m 2400m 2500m 1050m 1200m 1050m 2500m 1050m
TORNawierzchniaDługość
KARTINGOWY POZNAŃ asfalt 1500m
POZNAŃ PĘTLA GŁÓWNA asfalt 4100m
BORSK beton 2500m
MOTOPARK UŁĘŻ asfalt 2500m
ANDERSTORP (SZWECJA) asfalt 4025m
TOR BIAŁYSTOK asfalt 1600m
NOWE MIASTO N. PILICĄ płyty betonowe 2400m
JASTRZĄB RADOM asfalt 2500m
BEDNARY asfalt 2500m
MOTOPARK TORUŃ beton 2500m
TOR SŁOMCZYN asfalt 1200m
TOR KRAKÓW asfalt 1050m
TOR KIELCE beton 2500m
TOR KOSZALIN asfalt 1050m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent sezonowy możliwy do zrealizowania od kwietnia do października w terminach wyznaczonych ( 1-2 terminy w miesiącu ). W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Poznań, Warszawa, Gdańsk, Radom, Toruń, Kielce, Białystok, Kraków, Słomczyn, Koszalin

Napisz opinię

Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW vs Ferrari F430

Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW vs Ferrari F430

Ferrari, Lmborghini i KTM X-BOW spotkają się na torze wyścigowym, aby rywalizować ze sobą o miano najszybszego auta w tym porównaniu. Porównując dane techniczne nie masz większych wątpliwości, Lamborghini wydaj się najszybsze, jednak Ferrari i KTM posiadają inne atuty. Sprawdź sam, który z nich jest najlepszy!

Podobne prezenty