Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda gokartem dwuosobowym
  5. Jazda gokartem dwuosobowym – Koszalin

Jazda gokartem dwuosobowym – Koszalin

Wybierz lokalizację:
Czas trwania: 10 minut
Cena: 80 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00010745

Miejsce realizacji

MotoPark Koszalin, ul. Gnieźnieńska 8

Czas trwania

10 minut

Ilość osób

2

Informacje dodatkowe

Obowiązek posiadania kominiarki pod kask. Możliwość zakupu kominiarki na miejscu.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Sezon

Atrakcja całoroczna. Pogoda może mieć wpływ na realizację.

Wymagania

Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda gokartem dwuosobowym – Koszalin

Miłośnicy motoryzacji i osoby szukające wspólnych doświadczeń mają szansę spróbować jazdy dwuosobowym gokartem RTX w Koszalinie. Taka atrakcja umożliwia dzielenie się emocjami z drugą osobą, oferując zarówno zabawę, jak i niewielką rywalizację na torze. Dzięki gokartowi przeznaczonemu dla dwóch osób, zarówno rodziny, przyjaciele, jak i pary mogą wspólnie testować swoje umiejętności w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku.

Przejażdżka gokartem dwuosobowym w Koszalinie

Podczas jazdy, komunikacja i współdziałanie stają się kluczowymi elementami sukcesu. Kierowca, mając wsparcie pasażera, planuje strategię na zakręty i reaguje na dynamikę trasy, co dodatkowo wzmacnia poczucie zespołowości. To unikalna forma rozrywki, która nie tylko dostarcza mnóstwo zabawy, ale również uczy, jak ważne jest zrozumienie i zaufanie między partnerami w każdej, nawet najbardziej ekscytującej sytuacji.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem jazdy każdy uczestnik musi odbyć krótkie szkolenie, podczas którego zapozna się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, znaczeniem flag na torze, procedurami w przypadku awarii gokarta oraz właściwym zachowaniem w sytuacji przerwania jazdy. Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa, wszyscy uczestnicy otrzymują kaski. Kobiety mają obowiązek do zabezpieczenia włosów tak, aby były całkowicie ukryte pod kaskiem. Ekipa toru ma pełne prawo do zatrzymania aktywności na torze, jeżeli ktokolwiek nie przestrzega ustalonych zasad bezpieczeństwa lub zachowuje się w sposób zagrażający innym. Na terenie toru kartingowego obowiązuje absolutny zakaz korzystania z pojazdów pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. 

  • Przed jazdą uczestnicy atrakcji przechodzą krótkie szkolenie z obsługi gokarta oraz zasad bezpieczeństwa obowiązujących na terenie toru. 

  • Jazda odbywa się dwuosobowym gokartem RTX.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: