Mitsubishi Lancer Evo X vs Subaru Impreza WRX

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

329,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
3/5 
1

Mitsubishi Lancer Evo X vs Subaru Impreza WRX

Uwielbiasz szybkie samochody? Dobrze trafiłeś! Dzięki nam zrealizujesz jazdę dwoma autami, które są ikonami rajdów motoryzacyjnych. Zasiądziesz za kierownicą Mitsubishi i Subaru i na własnej skórze przekonasz się jakie są ich możliwości. Poczujesz się jak kierowca rajdowy! Jazda Mitsubishi, a konkretnie najnowszą, dziesiątą już generacją legendarnego Mitsubishi Lancer Evolution leży w sferze pragnień niemal każdego miłośnika motoryzacji i rajdowych doświadczeń. Ostatnia edycja modelu Mitsubishi Lancer pojawiła się na rynku 2007 r., a jego sława rosła w oszałamiającym tempie, dzięki nowej sylwetce i wyróżniającym się osiągom. Subaru to legenda rajdów w niebiesko-złotych barwach w połączeniu z profesjonalnym torem potrafi dać wiele radości! Każdy, kto choć trochę interesuje się WRC, musi zaliczyć przejażdżkę Subaru Imprezą i spróbować okiełznać jego moc!

Niezapomniane emocje!

Weźmiesz udział w niezapomnianej jeździe Subaru Impreza WRX i Mitsubishi Lancer X i sam zdecydujesz, który z nich to twój faworyt. Otrzymasz przejazd jako kierowca, a towarzyszyć ci będzie doświadczony instruktor, który udzieli cennych rad i wskazówek. Przed realizacją odbędziesz krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa, a po będziesz mógł zostać na torze i obserwować inne jazdy. Poczujesz wyjątkowy klimat panujący na takich imprezach i poznasz innych miłośników czterech kółek! Jazda powrównawcza na długo zapisze się w twojej pamięci!

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Jak wygląda realizacja

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

 • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Mitsubishi Lancer Evo XDane techniczneSubaru Impreza WRX
290 km/hPrędkość max280 km/h
2,0lSilnik2,5l
4,8 sPrzyśpieszenie do 100 km5.7 s
370 KMMoc300 KM

Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Poznań, Warszawa, Gdańsk, Radom, Toruń, Białystok, Kraków, Słomczyn, Koszalin, Wrocław, Łódź, Kamień Śląski
Oceń 3/5
2019-10-29
Lancer czy Impreza?

"Lancer czy Impreza? Oto jest pytanie...
To są legendy, a ja nie jestem godzien oceniać...
Obydwa są doskonałe, jestem zachwycony ich możliwościami.
Taki prezent dostałem od mojej wspaniałej małżonki na 50 urodziny."

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Mitsubishi Lancer Evo X vs Subaru Impreza WRX

  Mitsubishi Lancer Evo X vs Subaru Impreza WRX

  Uwielbiasz szybkie samochody? Dobrze trafiłeś! Dzięki nam zrealizujesz jazdę dwoma autami, które są ikonami rajdów motoryzacyjnych. Zasiądziesz za kierownicą Mitsubishi i Subaru i na własnej skórze przekonasz się jakie są ich możliwości.

  Podobne prezenty

  Jak to działa?

  Voucher

  Jak wygłada voucher?

  Darmowa dostawa

  Na zakupy powyżej 200 zł

  Blog

  Poznaj nasz serwis bliżej