Mitsubishi Lancer Evo X vs Subaru Impreza WRX

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
4/5 
2

Mitsubishi Lancer Evo X vs Subaru Impreza WRX

Lubisz szybkie samochody? Dobrze trafiłeś! Dzięki nam zrealizujesz jazdę dwoma autami, które są ikonami rajdów motoryzacyjnych. Zasiądź za kierownicą Mitsubishi Lancer Evo X i Subaru Impreza WRX i na własnej skórze przekonaj się, jakie są ich możliwości. Ostatnia, dziesiąta edycja modelu Mitsubishi Lancer pojawiła się na rynku w 2007 r., a jego sława rosła w oszałamiającym tempie, dzięki nowej sylwetce i wyróżniającym się osiągom. Subaru Impreza to prawdziwa legenda rajdów WRC, która na profesjonalnym torze potrafi dać wiele radości zjazdy! Każdy, kto choć trochę interesuje się rajdami samochodowymi, musi zaliczyć przejażdżkę tymi autami i spróbować okiełznać ich moc!

Jazda Mitsubishi Lancer Evo X kontra Subaru Impreza WRX

Weź udział w pojedynku Subaru Impreza WRX kontra Mitsubishi Lancer Evo X i wybierz swojego faworyta. Legenda rajdów WRC - Subaru Impreza WRX z silnikiem o mocy 224 KM rozwija prędkość nawet 230 km/h, a pierwszą setkę osiąga już w 5,9 s od startu. Mitsubishi Lancer Evo X nie pozostaje jednak w tyle. Silnik o mocy 295 KM potrafi rozpędzić auto do 250 km/h a pierwsze 100 km/h osiąga na liczniku w zaledwie 5,7 sekundy. Poczuj się niczym prawdziwy kierowca rajdowy i wypróbuj możliwości obydwu aut w czasie jazdy na torze wyścigowym!

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń przejedziesz po jednym okrążeniu toru każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.
  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1h przed jazdą.

Mitsubishi Lancer Evo X Dane techniczne Subaru Impreza WRX
250 km/h Prędkość max 230 km/h
2,0l Silnik 2,5l
5,7 s Przyśpieszenie do 100 km 5,9 s
295 KM Moc 224 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TOR BIAŁYSTOK JASTRZĄB RADOM KARTINGOWY POZNAŃ KOSZALIN KRAKÓW ŁÓDŹ MODLIN MOTOPARK TORUŃ MOTO PARK UŁĘŻ OLSZTYN POZNAŃ PSZCZÓŁKI SŁOMCZYN KRZYWA (WROCŁAW)
N. asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt
D. 1050m 2400m 1300m 1050m 1500m 1050m 1200m 1050m 2500m 2000m 4100m 1200m 1200m 1800m
 
TOR Nawierzchnia Długość
BIAŁYSTOK asfalt 1050m
JASTRZĄB RADOM asfalt 2400m
KARTINGOWY POZNAŃ asfalt 1300m
KOSZALIN asfalt 1050m
KRAKÓW asfalt 1500m
ŁÓDŹ asfalt 1050m
MODLIN asfalt 1200m
MOTOPARK TORUŃ asfalt 1050m
MOTO PARK UŁĘŻ asfalt 2500m
OLSZTYN asfalt 2000m
POZNAŃ asfalt 4100m
PSZCZÓŁKI asfalt 1200m
SŁOMCZYN asfalt 1200m
KRZYWA (WROCŁAW) asfalt 1800m
Czas trwania
Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B.
Lokalizacja
Tory: Białystok, Jastrząb, Koszalin, Kraków, Krzywa, Łódź, Modlin, Olsztyn, Poznań, Poznań karting, Pszczółki, Słomczyn, Toruń, Ułęż.
Oceń 5/5
2021-03-31
Prezentowo

"Pojedynek super aut otrzymałem od mojego chrzestnego z okazji urodzin, zawsze marzyłem o jeździe na torze wyścigowym a prezent ten spełnił właśnie to marzenie, polecam !"

Oceń 3/5
2019-10-29
Lancer czy Impreza?

"Lancer czy Impreza? Oto jest pytanie...
To są legendy, a ja nie jestem godzien oceniać...
Obydwa są doskonałe, jestem zachwycony ich możliwościami.
Taki prezent dostałem od mojej wspaniałej małżonki na 50 urodziny."

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Mitsubishi Lancer Evo X vs Subaru Impreza WRX

Mitsubishi Lancer Evo X vs Subaru Impreza WRX

Lubisz szybkie samochody? Weź udział w pojedynku Subaru Impreza WRX kontra Mitsubishi Lancer Evo X i wybierz swojego faworyta! Ostatnia, dziesiąta edycja modelu Mitsubishi Lancer czy prawdziwa legenda rajdów WRC - Subaru Impreza? Poczuj się niczym prawdziwy kierowca rajdowy i wypróbuj możliwości obydwu aut w czasie jazdy na torze wyścigowym!

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej