1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD 4x4 - Włocławek

Jazda OFF ROAD 4x4 - Włocławek

Wybierz lokalizację:
Czas trwania: 2 godziny
Cena: 539 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00006185

Miejsce realizacji

okolice Włocławka

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Można zabrać 1 osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w weekendy.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda OFF ROAD 4x4 - Włocławek

Off Road to dyscyplina sportu motoryzacyjnego, która zapewnia uczestnikom ogromne emocje i niezapomniane wrażenia! Skorzystaj z okazji i poczuj na własnej skórze, jakie odczucia generuje jazda samochodami terenowymi po bezdrożach w okolicach Włocławka. Zobacz, jak poradzisz sobie z przeszkodami, które będą oczekiwać na Ciebie na trasie przejazdu!

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD 4x4 polega na pokonywaniu wielokilometrowych tras po bezdrożach, które często wyznaczone są wśród pięknych krajobrazów, wzbogacających odczucia płynące z atrakcji. Usiądź za kierownicą specjalistycznego samochodu terenowego i odbądź pełną niezapomnianych przeżyć przejażdżkę Off Road 4x4 we Włocławku. W trakcie jazdy będzie towarzyszyć Ci doświadczony instruktor, który pomoże w bezpiecznym pokonaniu trasy. Jazdy realizowane są autem Land Rover Discovery.

Voucher na prezent

Zastanawiasz się nad zakupem nietuzinkowego upominku dla drugiej połówki, członka rodziny czy przyjaciela? Przejażdżka OFF ROAD 4x4 to świetny pomysł na prezent, który zapewni obdarowanej osobie moc pozytywnych wrażeń! Kup specjalny voucher prezentowy, ważny przez 365 dni od daty zakupu! Voucher możesz zamówić w formie elektronicznej, bądź w papierowej, w przypadku której dokument możesz otrzymać w specjalnej, ozdobnej kopercie idealnej na prezent.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 jest bezpieczną atrakcją, realizowaną w obecności doświadczonych instruktorów, na w pełni bezpiecznych trasach sprawdzonych podczas dziesiątek lub setek zrealizowanych przejazdów. W samochodzie terenowym uczestnikowi towarzyszy instruktor, który z fotela pasażera udziela wskazówek dotyczących jazdy oraz dba o pełne bezpieczeństwo na trasie przejazdu.

Jak wygląda realizacja?

  • Ważność vouchera wynosi dokładnie 365 dni od zakupu.
  • Przejazdy realizowane są na bezpiecznych trasach pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, którzy zadbają o udzielanie wskazówek dotyczących przejażdżki oraz zapewnią pełne bezpieczeństwo na trasie.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: