Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda Monster Truck
  5. Jazda Monster Truck - Poznań

Jazda Monster Truck - Poznań

Wybierz lokalizację:
Poznań - kliknij, aby zmienić
Czas trwania: 15 minut
Cena: 299 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00010556

Miejsce realizacji

Żwirownia "Duda", ul. Polna, 62-060 Rybojedzko

Czas trwania

15 minut

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub sezonu. Zmiana terminu możliwa jest nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy komfortowe ubranie, mogące ulec zabrudzeniu. W przypadku deszczu zalecamy nieprzemakalne obuwie terenowe.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Wymagania

Jazda za kierownicą dla osób powyżej 18 roku życia, wymagane prawo jazdy kat. B oraz bezwzględna trzeźwość. Osoby niepełnoletnie lub bez prawa jazdy mogą zrealizować prezent wyłącznie w fotelu pasażera.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Monster Truck - Poznań

Osoby, które poszukują nowych wyzwań, z pewnością ucieszą się z naszej wyjątkowej propozycji. To jazda Monster Truck w Poznaniu. W trakcie tej przejażdżki sprawdzisz wszystkie możliwości tej niekonwencjonalnejj maszyny, pokonasz wymagający tor przeszkód, nieco się ubrudzisz, ale przy tym spełnisz swoje dziecięce marzenie. Co więcej, oferujemy także voucher, który możesz podarować bliskiej osobie jako wyjątkowy prezent na wiele okazji. Nie czekaj na lepszy moment - już dziś spraw sobie lub komuś czystą radość.

Monster Truck

Pojazdów typu Monster Truck chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ogromne “potwory” na wielkich oponach mają zawieszenie na tyle wysoko, że są w stanie pokonać nawet poważne przeszkody na trasie. Pomimo iż wydaje się to niemożliwe, prowadzenie takiego pojazdu nie różni się wiele od przykładów bardziej klasycznej motoryzacji. Jednak uczucie przebywania kilka metrów nad ziemią jest nie do podrobienia i możliwe tylko u nas.

Parametry techniczne 

Dane techniczne

Monster Truck

Wysokość

3,5 metra

Długość

6 metrów

Szerokość

2,8 metra

Ciężar

Około 5 ton

Opony

23,1 – 26”

Tor Poznań

Jazda Monster Truckiem nie może odbywać się wszędzie. Klasyczne tory wyścigowe nie zapewniają oczywiście takiej dozy atrakcyjności, jakiej wymaga ten pojazd. Jazda Monster Truck w Poznaniu odbywa się więc na odpowiednio przygotowanym torze ziemnym. Specjalne wzniesienia są wyprofilowane w taki sposób, aby ich pokonywanie dawało prawdziwego kopa adrenaliny, ale jednocześnie było atrakcyjne. Taki tor jest właśnie w Rybojedzku, na zachód od Poznania. To tam w kontrolowanych warunkach będziesz mógł zmierzyć się z samochodem - potworem.

Voucher na prezent

Tę wyjątkową przygodę możesz przeżyć sam albo zaproponować ją komuś innemu. W takim przypadku kup voucher w wersji prezentowej - w czarnej kopercie albo torebce prezentowej.

Bezpieczeństwo

Jazda Monster Truckiem to wyjątkowa, ale bezpieczna przygoda. Dba o to obsługa toru, w tym instruktor, który towarzyszy kierowcy na trasie. Opowie on nieco więcej na temat specyfiki poruszania się takim pojazdem i sposobów na pokonywanie wzniesień. Dodatkowo sam tor przygotowano w taki sposób, by uniemożliwić wywrotkę. Nie poruszają się po nim żadne inne pojazdy. Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze. Pamiętaj jednak, że to tor ziemny, więc możesz się ubrudzić.

Jak wygląda realizacja?

Zakup vouchera to dopiero początek. Udaj się z nim na tor, gdzie odbędzie się twój przejazd. Przejdziesz krótkie szkolenie wstępne. Pora wsiąść do tej olbrzymiej maszyny i przetestować jej wszystkie możliwości!

i

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.