Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD w Poznaniu

Jazda OFF ROAD w Poznaniu

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006168

Miejsce realizacji

Tor off-roadowy w Książu Wielkopolskim, ok. 60 km od centrum Poznania

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Można zabrać 1 osobę towarzyszącą (min. wiek 12 lat).

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w weekendy.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda OFF ROAD 4x4 - Poznań

Wybierz się na pełną adrenaliny przejażdżkę Off Road 4x4 i zobacz, jak przyjemne jest pokonywanie przeszkód na profesjonalnym torze off road w Poznaniu. Zasiądź za kierownicą samochodu terenowego i zobacz jak poradzisz sobie z trasą specjalnie przygotowanego, bezpiecznego, ale równie wymagającego toru!

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD 4x4 przysporzy ogromu niezapomnianych wrażeń każdemu, kto ma ochotę na porządną dawkę adrenaliny! W ramach tej atrakcji wyruszysz na trasę toru off-roadowego w Poznaniu za kierownicą profesjonalnego samochodu terenowego przystosowanego do poruszania się w najtrudniejszych warunkach drogowych. Podczas przejażdżki udoskonalisz swoje umiejętności prowadzenia pojazdów oraz nauczysz się, jak dobierać trasę przejazdu by uniknąć zakopania się w trudnym terenie!

Voucher na prezent

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 w okolicach Poznania to sposób na nietuzinkowy prezent, który z pewnością ucieszy obdarowaną osobę, niezależnie od okazji! Zakup specjalny voucher prezentowy, który zachowa ważność przez 365 dni od daty wykonania transakcji. Voucher możesz nawet otrzymać w tradycyjnej, papierowej formie, zapakowany w specjalną kopertę ozdobną, idealną na prezent. Jazdy realizowane są autami Toyota Land Cruiser i Ford Ranger.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 to atrakcja, która cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa! Uczestnik odbywa przejazd pod okiem wykwalifikowanego instruktora, a trasa, na której odbywa się jazda, jest starannie wyznaczona oraz przetestowana pod kątem ewentualnego ryzyka.

Jak wygląda realizacja?

  • Wykorzystanie vouchera jest możliwe wyłącznie w okresie jego ważności, czyli w ciągu 365 dni od daty zakupu.
  • Przejazdy samochodami terenowymi są realizowane na bezpiecznych, przetestowanych trasach off-roadowych, w obecności wykwalifikowanych instruktorów jazdy, którzy zdobywali doświadczenie przez lata przejażdżek w najtrudniejszych warunkach terenowych!
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: