Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD w Szczecinie

Jazda OFF ROAD w Szczecinie

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006172

Miejsce realizacji

Okolice Szczecina lub Nowogardu

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Można zabrać osobę towarzyszącą (min. wiek 12 lat).

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w weekendy.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda OFF ROAD 4x4 - Szczecin

Masz ochotę na porządną dawkę pozytywnych, niezapomnianych emocji? Wybierz się na przejażdżkę Off Road 4x4 za kierownicą specjalnego samochodu terenowego. Zwiedzaj malownicze tereny Szczecina, pokonując kolejne przeszkody, na które trafisz, pokonując kilometry trasy!

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD 4x4 to atrakcja, która zapewnia ogrom niezapomnianych wrażeń. Przejażdżka specjalistycznym samochodem terenowym przygotowanym do najtrudniejszych warunków drogowych pozwoli Ci dotrzeć tam, gdzie docierają nieliczni. Trasa przejazdu, prowadząca przez obrzeża Szczecina, pozwoli Ci rozwinąć umiejętności jazdy. Pokonanie całej trasy oraz występujących na niej utrudnień w postaci mniejszych lub większych przeszkód zapewni Ci ogromne poczucie satysfakcji, a dawka adrenaliny poprawi Twój nastrój na wiele kolejnych dni! Jazdy realizowane są autami Suzuki Vitara/ Suzuki Samurai/ Nissan Patrol.

Voucher na prezent

Potrzebujesz interesującego prezentu dla kogoś bliskiego? Postaw na prawdziwe emocje! Przejażdżka OFF ROAD 4x4 to atrakcja, która ucieszy każdą osobę, która uwielbia adrenalinę. Zamów już teraz specjalny voucher na prezent, który obdarowana osoba wykorzysta w terminie maksymalnie 365 dni od daty zakupu. Zakupiony voucher możesz otrzymać w formie elektronicznej bądź papierowej.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 jest w pełni bezpieczną atrakcją. Jazdy prowadzone są na sprawdzonej trasie, ulokowanej na terenie Szczecina i okolic, pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora, który zajmie miejsce w fotelu pasażera. Do zadań instruktora należeć będzie dbałość o bezpieczeństwo uczestnika oraz bieżące udzielanie porad i wskazówek dotyczących efektywnego pokonywania terenowej trasy.

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher zachowuje ważność przez 365 dni od daty dokonania transakcji, później nie ma już możliwości jego wykorzystania.
  • Przejażdżki samochodami terenowymi odbywają się na sprawdzonej trasie, pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, dzięki czemu nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: