Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD 4x4 - Gdańsk

Jazda OFF ROAD 4x4 - Gdańsk

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006151

Miejsce realizacji

Okolice poligonu i lotniska w Gdańsku.

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Można zabrać 1 osobę towarzyszącą (min. 12 lat).

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w weekendy.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda OFF ROAD 4x4 - Gdańsk

Jazda w terenie z roku na rok przyciąga coraz więcej osób. Off Road często staje się dla nich życiową pasją, a nawet sposobem na życie! Tak duże zainteresowanie musi z czegoś wynikać… Przekonaj się na własnej skórze, jakie emocje generuje przejażdżka Off Road 4x4, ruszając na przejazd za kierownicą terenowego samochodu w okolicach Gdańska. Zobacz, jak dużą przyjemność może sprawiać pokonywanie przeszkód oraz kolejnych kilometrów bezdroży i sprawdź, czy dołączysz do grona miłośników Off Roadu!

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD 4x4 to atrakcja, polegająca na przemierzaniu terenowych szlaków, pokonywaniu wielu kilometrów bezdroży oraz przezwyciężaniu przeszkód, jakie spotkamy na swojej drodze. Często przejażdżka Off Road łączy w sobie wiele różnych aktywności, ponieważ w wielu przypadkach przed przejazdem przez przeszkodę kierowca musi opuścić pojazd, przeanalizować sytuację oraz podjąć decyzję, która pozwoli mu pokonać trasę bez obaw o zakopanie samochodu i w konsekwencji utknięcia w błocie z dala od cywilizacji. Terenowa jazda przysporzy Ci ogromu pozytywnych wrażeń, a przy tym rozwinie Twoje umiejętności w dziedzinie planowania, ponadto doskonaląc technikę jazdy samochodem! Jazda realizowana jest autem Nissan Patrol.

Voucher na prezent

Chcesz obdarować bliską osobę ciekawym, nietuzinkowym prezentem, który zapewni sporą dawkę emocji i pozostanie w pamięci na długie lata? Przejażdżka OFF ROAD 4x4 w okolicach Gdańska wydaje się być świetnym upominkiem dla każdej osoby, przepadającej za adrenaliną i wyzwaniami. Wybierz voucher prezentowy, który możesz wręczyć w prezencie bliskiej Ci osobie!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 to bezpieczna atrakcja, realizowana przy wykorzystaniu w pełni sprawnych samochodów terenowych. Przejazdy odbywają się w obecności wykwalifikowanych instruktorów, którzy mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem w jeździe terenowej!

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher można wykorzystać w terminie 365 dni od daty zakupu.
  • Wszystkie przejażdżki Off Road są realizowane w obecności doświadczonych instruktorów, którzy doskonale znają pokonywane trasy oraz posiadają szerokie umiejętności trasy w trudnych warunkach terenowych.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: