Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD terenowa - Wrocław

Jazda OFF ROAD terenowa - Wrocław

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006186

Miejsce realizacji

Okolice Pasikurowic, ok. 20 km od Wrocławia

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Można zabrać 1 osobę towarzyszącą (min. wiek 12 lat).

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w niedziele.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda OFF ROAD 4x4 - Wrocław

Przejażdżki samochodami terenowymi po bezdrożach to atrakcje, którym towarzyszą ogromne emocje oraz solidna porcja adrenaliny! Zasiądź w fotelu kierowcy, uruchom silnik i wybierz się w terenową trasę ulokowaną w okolicach Wrocławia! Sprawdź, jak poradzisz sobie na trudno dostępnych drogach, których nie przejedziesz zwyczajnym, osobowym pojazdem!

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD 4x4 to atrakcja polegająca na pokonywaniu bezdroży za kierownicą samochodów terenowych profesjonalnie przygotowanych do poruszania się w każdych warunkach drogowych! Trasa, którą przebędziesz, będzie obfitować w liczne przeszkody, takie jak strome zjazdy i podjazdy, przejazdy przez grząskie błoto czy sypki piasek. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo, bowiem podczas przejażdżki towarzyszyć będzie Ci doświadczony instruktor. Jazda realizowana jest autem Mercedes klasy G.

Voucher na prezent

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 jest atrakcją, którą z pewnością trzeba doświadczyć na własnej skórze! Poszukujesz ciekawego upominku dla bliskiej osoby? Zamów specjalny voucher prezentowy możliwy do zrealizowania przez 365 dni od daty zakupu. Voucher możesz otrzymać na swój adres e-mail w wersji elektronicznej, bądź w formie papierowej wprost do swojej skrzynki pocztowej!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 to bezpieczna atrakcja, ponieważ wszystkie przejazdy realizowane są na wyznaczonych trasach w obecności doświadczonych instruktorów, którzy zapewniają stałe wskazówki dotyczące techniki jazdy, a samochody terenowe, wykorzystywane do przejażdżek są w stu procentach sprawne technicznie!

Jak wygląda realizacja?

  • Z vouchera możesz skorzystać w okresie 365 dni od daty zakupu.
  • Przejażdżki w terenie są realizowane pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, na bezpiecznych, wyznaczonych wcześniej terenowych trasach, przy wykorzystaniu w pełni sprawnych samochodów!
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: