Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD 4x4 - Krynica Zdrój

Jazda OFF ROAD 4x4 - Krynica Zdrój

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006163

Miejsce realizacji

Okolice Krynicy Zdrój

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Można zabrać 1 osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w weekendy.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda OFF ROAD 4x4 - Krynica Zdrój

Przejażdżki samochodami terenowymi są świetnym sposobem na odstresowanie oraz zapewnienie sobie porcji adrenaliny! Korzystając z tej atrakcji, będziesz mieć okazję, by odbyć jazdę Off Road 4x4 w Krynicy Zdrój, prowadząc pojazd przygotowany do jazdy po bezdrożach! Czy odbycie przejażdżki sprawi, że pokochasz Off Road, stając się jego miłośnikiem na długie lata? To niewykluczone, dlatego sprawdź na własnej skórze, jakie emocje będą Ci towarzyszyć podczas jazdy po bezdrożach!

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD 4x4 to dyscyplina sportu motorowego polegająca na pokonywaniu wielu kilometrów bezdroży! Zajmiesz miejsce kierowcy terenowego samochodu, profesjonalnie przygotowanego do jazdy w trudnych warunkach drogowych. Odbywając przejażdżkę po wyznaczonej trasie, oczekiwać będą na Ciebie różnego rodzaju przeszkody, których pokonanie jest niezbędne do przejechania całej trasy! Bez obaw, w razie problemów pomocną dłoń wyciągnie wykwalifikowany instruktor, który będzie towarzyszyć Ci podczas całego przejazdu, zasiadając w fotelu pasażera. Jazda realizowana jest autem Land Rover Discovery.

Voucher na prezent

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Niewykluczone, że przejażdżka OFF ROAD 4x4 w malowniczej Krynicy Zdrój okaże się niezawodnym upominkiem niezależnie od tego, czy obdarowana osoba pasjonuje się motoryzacją! Kup voucher prezentowy, który zachowuje ważność przez 365 dni od daty zakupu!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 to atrakcja, która nie niesie za sobą ryzyka niebezpieczeństwa. Przejazdy samochodowe odbywają się po wyznaczonych, w pełni bezpiecznych trasach, w obecności doświadczonego instruktora, który przez całą trasę towarzyszy Ci pozostając tuż obok, na fotelu pasażera.

Jak wygląda realizacja?

  • Ważność vouchera upływa po 365 dniach od zakupu.
  • Przejazdy Off Road odbywają się na bezpiecznych trasach w obecności doświadczonych instruktorów, którzy będą trzymać ręce na pulsie, zapewniając Ci pełne bezpieczeństwo!
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: