Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD w Kazimierzu Dolnym

Jazda OFF ROAD w Kazimierzu Dolnym

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006159

Miejsce realizacji

Tyszkiewicza 31, 24-120 Kazimierz Dolny

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Można zabrać 1 osobę towarzyszącą (min. wiek 12 lat).

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w weekendy.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
#Mariusz Luczynski 04-05-2024

Dzień Dobry Z jakim wyprzedzeniem czasowym należy się umowic? Np. na dziś Pzd ML

go-racing.pl 06-05-2024
Odpowiedź

Dzień dobry, rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem. Termin realizacji ustalany jest bezpośrednio z Wykonawcą po zakupie vouchera.

Jazda OFF ROAD 4x4 - Kazimierz Dolny

Wybierz się na emocjonującą przejażdżkę, zasiadając za kierownicą samochodu terenowego przystosowanego do jazdy w najcięższym terenie. Zobacz jakie emocje towarzyszą przejazdom po błocie, piasku czy wodzie i sprawdź, czy atrakcja, która co roku przyciąga setki miłośników adrenaliny oraz fanów motoryzacji!

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD 4x4 to atrakcja, w ramach której zajmiesz miejsce kierowcy specjalnie przygotowanego samochodu terenowego. W towarzystwie doświadczonego instruktora wyruszysz na trasę, na której czekać będą na Ciebie liczne wyzwania, wymagające dokładnego planowania oraz umiejętności jazdy, by pokonać przeszkody bez zakopania samochodu. W ramach przejażdżki nauczysz się efektywnej jazdy w terenie, a także podszkolisz się w dziedzinie osprzętu terenowego czy planowania optymalnej trasy przejazdu. Jazdy realizowane są autami Land Rover, Discovery Defender.

Voucher na prezent

Zastanawiasz się nad nietuzinkowym upominkiem? Przejażdżka OFF ROAD 4x4 to atrakcja, która idealnie sprawdzi się jako prezent niezależnie od okazji. Zamów specjalny voucher prezentowy, który otrzymasz w formie elektronicznej bądź papierowej. Voucher upoważnia do skorzystania z atrakcji w ciągu 365 dni od daty zakupu!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 to bezpieczna atrakcja, która zapewni ogrom adrenaliny każdej osobie, która lubi jazdę samochodem. Przejazdy odbywają się na sprawdzonej trasie, wyznaczonej przez doświadczonych instruktorów. Zadaniem instruktora jest udzielenie wskazówek dotyczących jazdy oraz dbałość o pełne bezpieczeństwo.

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher można wykorzystać w ciągu maksymalnie 365 dni od daty zakupu, następnie ulegnie on przedawnieniu.
  • Wszystkie przejażdżki Off Road 4x4 są przeprowadzane na sprawdzonej trasie, pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: