Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD 4x4 w Wałbrzychu

Jazda OFF ROAD 4x4 w Wałbrzychu

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006174

Miejsce realizacji

Okolice miejscowości Nowa Ruda.

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Można zabrać 1 osobę towarzyszącą (min. wiek 12 lat).

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w weekendy.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda OFF ROAD 4x4 — Wałbrzych

Lubisz adrenalinę i chętnie stawiasz czoła nawet najtrudniejszym do pokonania wyzwaniom? Wybierz się na emocjonującą przejażdżkę Off Road 4x4 w Wałbrzychu! W ramach tej atrakcji zajmiesz miejsce kierowcy profesjonalnie przygotowanego samochodu terenowego, którym odbędziesz jazdę po bezdrożach!

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD 4x4 to atrakcja, w ramach której wybierzesz się w trudny teren, zajmując miejsce za kierownicą specjalnie przygotowanego samochodu terenowego! W trakcie przejażdżki stawisz czoła wyzwaniom, do których należą mniej lub bardziej skomplikowane przeszkody, oczekujące na trasie przejazdu. Jazda Off Road zapewni Ci sporą dawkę adrenaliny, ale jednocześnie umożliwi również doskonalenie własnych umiejętności! Jazdy realizowane są autami Nissan Patrol i Land Rover Defender.

Voucher na prezent

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, możesz postawić na pełną adrenaliny i pozytywnych emocji przejażdżkę OFF ROAD 4x4 w Wałbrzychu! Atrakcja ta zapewni obdarowanej osobie mnóstwo radości, a przy tym umożliwi pracę nad umiejętnościami technicznej jazdy w naprawdę trudnym terenie. Voucher prezentowy zachowuje ważność przez 365 dni od daty zakupu! Zamówiony voucher otrzymasz — w zależności od wyboru — w formie elektronicznej na swój adres e-mail lub w tradycyjnej wersji papierowej, bezpośrednio do swojej skrzynki pocztowej.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 to bezpieczna atrakcja, która odbywa się na wyznaczonych trasach terenowych, w obecności doświadczonych instruktorów, którzy zadbają o bezpieczeństwo Twoje oraz innych uczestników. Pojazdy, wykorzystywane do przejazdów Off Road są w pełni sprawne technicznie, a sama trasa, którą pokonasz, była wielokrotnie testowana pod kątem bezpieczeństwa.

Jak wygląda realizacja?

  • Ważność vouchera upływa po 365 dniach od jego zakupu.
  • Przejazdy Off Road realizowane są na w pełni bezpiecznych trasach, pod okiem instruktorów, którzy posiadają doświadczenie w dziedzinie jazdy w najtrudniejszych warunkach terenowych.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: