Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD 4x4 - Łódź

Jazda OFF ROAD 4x4 - Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006166

Miejsce realizacji

Ogrodników 2b, 95-054 Nowa Gadka, ok. 12 km od centrum Łodzi.

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Os. towarzyszące (10-17 lat - 30 zł, od 18 lat - 50 zł).

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do soboty.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
#Aleksandra 18-10-2023

Czy jazda odbywa się wraz z instruktorem i czy opłata jest za samochód czy za osobę ?

go-racing.pl 19-10-2023
Odpowiedź

Jeśli osoba obdarowana posiada aktualne prawo jazdy to zasiądzie za kierownicą auta. Miejsce pasażera zajmuje instruktor. W cenie vouchera znajduje się, w zależności od wyboru, godzinna lub dwugodzinna przejażdżka dla 1 osoby. Udział osób towarzyszących jest dodatkowo płatny (10-17 lat - ok. 30 zł, od 18 lat - ok. 50 zł).

Jazda OFF ROAD 4x4 - Łódź

Przejażdżki Off Road 4x4 są atrakcjami, którym towarzyszą silne emocje i prawdziwie niezapomniane wrażenia! Wyrusz na trasę za kierownicą specjalnie przystosowanego samochodu terenowego i sprawdź na własnej skórze, jak poradzisz sobie z najtrudniejszymi przeszkodami! Przejazd całej trasy będzie wymagać od Ciebie umiejętności oraz odwagi, jednak frajda płynąca z przejażdżki najprawdopodobniej sprawi, że pokochasz Off Road na długie lata!

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD 4x4 to tak naprawdę pełna adrenaliny przejażdżka polegająca na pokonywaniu najtrudniejszych przeszkód! Zajmując miejsce w fotelu kierowcy profesjonalnie przygotowanego samochodu terenowego, odbędziesz pełny emocji przejazd po bezdrożach i spróbujesz pokonać oczekujące bariery takie jak odcinki drogi pełne grząskiego błota czy piasku. Na własnej skórze zobaczysz możliwości specjalistycznego pojazdu i podszkolisz swoje umiejętności technicznej jazdy w terenie! Godzinna jazda realizowana jest na terenie toru OFF ROAD. Jazda 2-godzinna obejmuje dodatkowo 60 minut jazdy w naturalnym terenie. Realizacja odbywa się autami Nissan Patrol Y60/Y61.

Voucher na prezent

Jeżeli poszukujesz prezentu dla osoby pasjonującej się motoryzacją, to jesteś w idealnym miejscu! Przejażdżka OFF ROAD 4x4 to atrakcja, którą trzeba choć raz poczuć na własnej skórze!. Wybierz specjalny voucher prezentowy, który wręczysz jako upominek dla bliskiej Ci osoby. Obdarowany będzie mógł skorzystać z przejazdu w dogodnym terminie, przed upływem 365 dni od daty zakupu vouchera!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 to w pełni bezpieczna atrakcja. Przejazdy realizowane są na wyznaczonych trasach w obecności wykwalifikowanych instruktorów, natomiast wykorzystywane samochody są w stu procentach sprawne technicznie!

Jak wygląda realizacja?

  • Skorzystaj z vouchera przed upływem terminu ważności, który wynosi 365 dni od daty zakupu.
  • Przejażdżki w terenie odbywają się pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, którzy mają za sobą setki podobnych przejazdów, dzięki czemu mogą zapewnić uczestnikowi pełne poczucie bezpieczeństwa.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: