Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD - Zabrze

Jazda OFF ROAD - Zabrze

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006150

Miejsce realizacji

Okolice Zabrza

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Można zabrać 2 osoby towarzyszące.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w weekendy.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda OFF ROAD 4x4 - Zabrze

Off Road to rozrywka, która polega na jeździe profesjonalnym samochodem terenowym po bezdrożach. Wiele tras przebiega przez naprawdę ciężki, często górzysty teren, co sprawia, że niemal każda przejażdżka 4x4 to ogromna porcja adrenaliny! Masz ochotę, by zapewnić sobie sporą dawkę pozytywnych emocji, a przy tym spróbować czegoś nowego? Wybierz się na niezapomnianą przejażdżkę off road 4x4 w Zabrzu!

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD 4x4 polega na pokonywaniu różnego typu przeszkód oraz trudnego terenu, zasiadając za kierownicą samochodu terenowego. Auto wyposażone jest w napęd na cztery koła, reduktor, czy dodatkowy osprzęt, do którego zaliczyć można między innymi wyciągarkę, czy wyższy chwyt powietrza (tak zwany snorkel). Celem przejażdżek off-roadowych jest sprawdzenie własnych umiejętności oraz poczucie satysfakcji wynikającej z możliwości pokonywania nawet najcięższych tras terenowych! Jazda realizowana jest autem Nissan Patrol.

Voucher na prezent

Poszukujesz ciekawego pomysłu na upominek? Przejażdżka OFF ROAD 4x4 w Zabrzu to świetny prezent, który z pewnością ucieszy obdarowanego niezależnie od okazji. Zamów specjalny voucher prezentowy, dostępny do wykorzystania w ciągu 365 dni od daty zakupu!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 nie wiąże się z jakimkolwiek niebezpieczeństwem. Przejazdy samochodowe są realizowane pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy posiadają na swoim koncie tysiące kilometrów przejechanych w nawet najtrudniejszych warunkach drogowych.

Jak wygląda realizacja?

  • Ważność vouchera to 365 dni od daty zakupu, po upływie terminu realizacja atrakcji nie będzie już możliwa.
  • Przejażdżka Off Road odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, dlatego nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoje lub innych uczestników wydarzenia.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: