1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD 4x4 - Kraków

Jazda OFF ROAD 4x4 - Kraków

Wybierz lokalizację:
Czas trwania: 1 godzina
Cena: 532 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00006161

Miejsce realizacji

Liszki/Kryspinów, ok. 11 km od Krakowa.

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Można zabrać 1 osobę towarzyszącą (min. wiek 12 lat).

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w weekendy.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

#Kamil J 11-12-2023

Byłem i pojadę na pewno jeszcze raz :)

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Wyrusz na przejażdżkę off-road 4x4 zasiadając za kierownicą samochodu terenowego przystosowanego do pokonywania najtrudniejszych przeszkód! Zobacz na własne oczy, jak poradzisz sobie z przemierzaniem kilometrów bezdroży, które będą od Ciebie wymagać odwagi, umiejętności jazdy oraz doskonałego planowania kolejnych kroków. Zapewnij sobie solidną dawkę adrenaliny i pokonaj całą trasę z pięknymi widokami!

Jazda w okolicach Krakowa w zależności od wybranego wariantu trwa 1 lub 2 godziny. Atrakcja realizowana jest za kierownicą legendarnej terenówki - Toyoty Land Cruiser 70 i 73 z napędem na cztery koła.

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD z napędem 4x4 to atrakcja, która przysporzy adrenaliny każdemu kierowcy! W ramach przejażdżki usiądziesz w fotelu kierowcy samochodu terenowego i ruszysz na wyznaczoną trasę, prowadzącą przez malownicze tereny umiejscowione w okolicach Krakowa. Podczas przejazdu pokonasz masę wymagających tras i przeszkód, do których należeć mogą, chociażby strome zjazdy i podjazdy, grząskie odcinki drogi czy niewielkie rzeczki lub brody. Emocjonująca przejażdżka zapewni Ci ogrom pozytywnych wrażeń, które z pewnością zapadną w pamięć na długie lata oraz pozwolą odstresować się po ciężkiej pracy! Jazdy realizowane są autami Toyota Land Cruiser 70/73.

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w jeździe na miejscu pasażera, jednak minimalny wiek pasażera wynosi 12 lat. Oznacza to, że możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

Voucher na prezent - jazda OFF ROAD 4x4 Kraków

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 może stanowić idealny pomysł na prezent dla każdej osoby pasjonującej się motoryzacją i jazdą w terenie. Zamów voucher prezentowy, a obdarowana (lub obdarowany) skorzysta z atrakcji w ciągu 365 dni od daty zakupu! Voucher możesz otrzymać na swój adres e-mail w formie elektronicznej lub w formie papierowej bezpośrednio do skrzynki pocztowej.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 odbywa się przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa! Przejazdy realizowane są na zaplanowanych, wyznaczonych trasach terenowych, pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy w swojej karierze odbyli tysiące podobnych przejażdżek.

Jak wygląda realizacja?

  • Skorzystanie z atrakcji jest możliwe w czasie 365 dni od zakupu vouchera, następnie upłynie termin jego ważności.
  • Przed rozpoczęciem jazdy za kierownicą instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie wprowadzające z zasad bezpiecznej jazdy.
  • Przejazdy Off Road odbywają się na bezpiecznych, sprawdzonych trasach w obecności instruktorów, których charakteryzuje duże doświadczenie zdobywane przez długie lata przejażdżek w najtrudniejszych warunkach terenowych.

Jakie są wymagania do jazdy samochodem terenowym?

Aby zasiąść za kierownicą auta terenowego, musisz posiadać ważne na terenie Polski prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Jak się ubrać na jazdę OFF ROAD w Krakowie?

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Jakie są warunki rezerwacji?

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: