Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD 4x4 - Warszawa (Góra Kalwaria)

Jazda OFF ROAD 4x4 - Warszawa (Góra Kalwaria)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006179

Miejsce realizacji

Poligon4x4 | Offroad Park, Góra Kalwaria

Czas trwania

30 minut.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Można zabrać 1 osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w weekendy.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda OFF ROAD 4x4 - Warszawa (Góra Kalwaria)

Zapewnij sobie ogromną dawkę emocji, wybierając się na przejażdżkę Off Road 4x4 w podwarszawskiej Górze Kalwarii. Ta trakcja pozwoli Ci zająć miejsce w fotelu kierowcy samochodu terenowego przystosowanego do pokonywania najtrudniejszych przeszkód! Nie musisz się obawiać, trasa przejazdu wyznaczona jest na specjalnie przygotowanym, w pełni bezpiecznym torze, a dodatkowo podczas przejazdu towarzyszyć będzie ci wykwalifikowany instruktor, który z chęcią pomoże Ci w dowolnym momencie przejażdżki!

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD 4x4 to sport motorowy, który przyciąga wielu kierowców na całym świecie! Przejażdżki terenowe polegają na pokonywaniu wielokilometrowych tras po bezdrożach. W większości przypadków trasy te są dostosowywane do umiejętności uczestnika, dzięki czemu walka z przeszkodami nie jest męcząca, ale zapewni Ci ogromną satysfakcję, gdy dotrzesz do punktu docelowego. W ramach tej atrakcji zajmiesz miejsce za kierownicą terenowego samochodu i doświadczysz na własnej skórze emocji, jakie towarzyszą pełnej adrenaliny przejażdżce Off Road 4x4 w Górze Kalwarii! Jazdy realizowane sa autami Nissan Patrol i Toyota Land Cruiser.

Voucher na prezent

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 może stanowić nietuzinkowy, zaskakujący prezent dla wyjątkowej osoby. Voucher zachowuje ważność w ciągu 365 dni od daty jego zakupu! Zamówiony voucher możesz otrzymać w dwóch wersjach - w formie elektronicznej, wówczas zostanie on niezwłocznie dostarczony na Twój adres e-mail lub w wersji papierowej, przesłanej w ozdobnej kopercie wprost do skrzynki pocztowej.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 to bezpieczna atrakcja, która charakteryzuje się w pełni sprawdzonymi trasami przejazdu oraz kadrą doświadczonych instruktorów, dbających o udzielanie wskazówek na każdym etapie jazdy, dzięki czemu ryzyko wystąpienia ewentualnych niebezpieczeństw jest zredukowane do minimum.

Jak wygląda realizacja?

  • Po zakupie lub otrzymaniu vouchera należy skorzystać z atrakcji w terminie maksymalnie 365 dni, później jego ważność ulegnie przedawnieniu.
  • Przejazdy terenowe są w pełni bezpieczną atrakcją, prowadzone na bezpiecznych, sprawdzonych trasach. W trakcie przejażdżki uczestnik znajduje się za kierownicą samochodu w obecności instruktora, który posiada bogate doświadczenie w poruszaniu się w najtrudniejszych warunkach terenowych.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: