1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD 4x4 w Warszawie

Jazda OFF ROAD 4x4 w Warszawie

Wybierz lokalizację:
Czas trwania: 1 godzina
Cena: 443 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00006177

Miejsce realizacji

Zambrzyniec (ok. 80 km od centrum Warszawy)

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Można zabrać 1 osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w weekendy.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

#Marek 06-06-2024

Polecam. Super prezent. Instruktor bardzo dobrze wszystko tlumaczy i doradza. Ciekawe trasy o różnym poziomie trudności. Samochód stworzony do takiej zabawy. Bylo Super. POLECAM!!!

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda OFF ROAD 4x4 - Warszawa

Przejażdżki Off Road 4x4 to atrakcje, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością! Wynika to z faktu, iż zdecydowana większość osób, która spróbuje na własnej skórze, jakie emocje towarzyszą jeździe samochodem terenowym po bezdrożach, szybko zaczyna odczuwać pasję do Off Roadu! Zobacz na własne oczy, na czym polega jazda w terenie i sprawdź, czy dołączysz do miłośników tej dyscypliny!

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD 4x4 polega na pokonywaniu bezdroży za kierownicą samochodu terenowego, przygotowanego do przemieszczania się w nawet najtrudniejszych warunkach drogowych. Ta atrakcja pozwoli Ci wybrać się na pełen niezapomnianych wrażeń wyjazd w teren, podczas którego nauczysz się pokonywać trudne przeszkody, podszkolisz swoje umiejętności jazdy, a ponadto zapewnisz sobie ogrom emocji, które pozostaną z Tobą na dłużej i będą sprawcą uśmiechu, który pozostanie z Tobą na kolejne tygodnie! Jazdy realizowane są autami Nissan Patrol i Hyundai Galloper.

Voucher na prezent

Poszukujesz ciekawego upominku dla bliskiej osoby? Przejażdżka OFF ROAD 4x4 wydaje się być doskonałą propozycją nie tylko dla fanów motoryzacji! Zapewnij obdarowanemu solidną porcję wrażeń i zamów już teraz specjalny voucher prezentowy, który można wykorzystać w ciągu 365 dni od daty zakupu!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 to bezpieczna atrakcja, która nie wiąże się z występowaniem nadmiernego ryzyka. Przejazdy samochodowe są realizowane w sprawdzonych miejscach, na wyznaczonych, w pełni bezpiecznych trasach. Podczas przejażdżki uczestnikowi towarzyszy doświadczony instruktor, dbający o bezpieczeństwo oraz udzielający wskazówek dotyczących techniki jazdy.

Jak wygląda realizacja?

  • Ważność vouchera wynosi 365 dni od dokonania zakupu.
  • Atrakcja realizowana jest przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, którzy nie dopuszczą do wystąpienia jakiegokolwiek zagrożenia!
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: