1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD 4x4 - Jelenia Góra

Jazda OFF ROAD 4x4 - Jelenia Góra

Wybierz lokalizację:
Czas trwania: 2 godziny
Cena: 1500 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00006156

Miejsce realizacji

Góry Kaczawskie, okolice Wojcieszowa

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Można zabrać 1 osobę towarzyszącą (min. wiek 12 lat).

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w weekendy.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

#Karol 13-06-2024

Ale jazda! Żona piszczała z wrażenia :D było świetnie. Wszystko dzięki naszym świadkom dali nam super prezent ślubny! :)

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda OFF ROAD 4x4 - Jelenia Góra

Terenowe przejażdżki są doskonałą atrakcją nie tylko dla miłośników motoryzacji, ale także osób, które przepadają za spędzaniem czasu w plenerze oraz lubią różnego rodzaju aktywności fizyczne. Jazdy Off Road 4x4 zapewniają masę pozytywnych wrażeń. Poruszanie się samochodem terenowym nigdy nie jest monotonne, bowiem trasy terenowych przejażdżek składają się z wielu przeszkód, których pokonanie wymaga sprytu oraz dokładnego rozplanowania. Jeżeli masz ochotę na pełen emocji dzień, koniecznie wybierz się na przejażdżkę Off Road w okolicach Jeleniej Góry.

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD 4x4 to doskonała atrakcja, która łączy w sobie zarówno emocjonującą przejażdżkę samochodem terenowym, jak i doskonalenie umiejętności jazdy oraz planowanie możliwie jak najlepszej trasy, która pozwoli pokonać wszystkie oczekujące przeszkody! Przejażdżki Off Road są realizowane na nieutwardzonych drogach, umiejscowionych w trudnych dla kierowców warunkach. Warto jednak podkreślić, że znaczna część tras charakteryzuje się prawdziwym pięknem otaczającego krajobrazu!

Voucher na prezent

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 w okolicach Jeleniej Góry to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby! Pełna niezapomnianych przeżyć jazda samochodem terenowym z pewnością dostarczy mnóstwa adrenaliny i emocji. Już teraz zamów specjalny voucher prezentowy, który wręczysz drugiej połówce, członkowi rodziny czy przyjacielowi jako upominek, który ucieszy obdarowanego niezależnie od okazji! Jazdy realizowane są autem Nissan Patrol.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 jest w pełni bezpieczną atrakcją, która odbywa się na bezpiecznych, sprawdzonych trasach terenowych, przy użyciu w stu procentach sprawnych pojazdów, przygotowanych do przejazdów off road. Atrakcje realizowane są pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy posiadają bogate doświadczeniem zdobyte podczas pokonywania tysięcy kilometrów tras terenowych!

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher jest ważny w ciągu 365 dni od daty zakupu. W dalszym okresie skorzystanie z atrakcji nie będzie już możliwe.
  • Przejazdy samochodami terenowymi prowadzone są w obecności doświadczonych instruktorów jazdy, przy użyciu w pełni sprawnych pojazdów, co zapewnia stuprocentowe bezpieczeństwo!
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: