1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD 4x4 - Góra Kalwaria (Warszawa)

Jazda OFF ROAD 4x4 - Góra Kalwaria (Warszawa)

Wybierz lokalizację:
Czas trwania: 1,5 godziny
Cena: 748 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00006154

Miejsce realizacji

Poligon 4x4 Offroad Park - Góra Kalwaria, Trakt Pułaskiego

Czas trwania

90 minut jazdy + 20 minut szkolenia

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Można zabrać 1 osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Ubiór wygodny, niekrępujący ruchów, buty sportowe zakrywające całą stopę. Zalecamy realizację w ubraniach, które można zabrudzić.

Sezon

Atrakcja całoroczna.

Wymagania

Wymagane prawo jazdy kategorii B ważne na terenie Polski. Bezwzględny zakaz realizacji usługi pod wpływam alkoholu i / lub innych substancji odurzających.

#Adam 06-06-2024

Prezent dostałem od znajomych. Jazda w terenie strasznie mi się podobała, super przeżycie. Polecam takie prezenty, długo się je pamięta :)

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda OFF ROAD 4x4 - Warszawa (Góra Kalwaria)

Zapewnij sobie ogromną dawkę emocji, wybierając się na przejażdżkę Off Road 4x4 w podwarszawskiej Górze Kalwarii. Ta trakcja pozwoli Ci zająć miejsce w fotelu kierowcy samochodu terenowego przystosowanego do pokonywania najtrudniejszych przeszkód! Nie musisz się obawiać, trasa przejazdu wyznaczona jest na specjalnie przygotowanym, w pełni bezpiecznym torze, a dodatkowo podczas przejazdu towarzyszyć będzie ci wykwalifikowany instruktor, który z chęcią pomoże Ci w dowolnym momencie przejażdżki!

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD 4x4 to sport motorowy, który przyciąga wielu kierowców na całym świecie! Przejażdżki terenowe polegają na pokonywaniu wielokilometrowych tras po bezdrożach. W większości przypadków trasy te są dostosowywane do umiejętności uczestnika, dzięki czemu walka z przeszkodami nie jest męcząca, ale zapewni Ci ogromną satysfakcję, gdy dotrzesz do punktu docelowego. W ramach tej atrakcji zajmiesz miejsce za kierownicą terenowego samochodu i doświadczysz na własnej skórze emocji, jakie towarzyszą pełnej adrenaliny przejażdżce Off Road 4x4 w Górze Kalwarii! Jazdy realizowane są autami Nissan Patrol/ Toyota Land Cruiser.

Voucher na prezent

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 może stanowić nietuzinkowy, zaskakujący prezent dla wyjątkowej osoby. Voucher zachowuje ważność w ciągu 365 dni od daty jego zakupu! Zamówiony voucher możesz otrzymać w dwóch wersjach - w formie elektronicznej, wówczas zostanie on niezwłocznie dostarczony na Twój adres e-mail lub w wersji papierowej, przesłanej w ozdobnej kopercie wprost do skrzynki pocztowej.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 to bezpieczna atrakcja, która charakteryzuje się w pełni sprawdzonymi trasami przejazdu oraz kadrą doświadczonych instruktorów, dbających o udzielanie wskazówek na każdym etapie jazdy, dzięki czemu ryzyko wystąpienia ewentualnych niebezpieczeństw jest zredukowane do minimum.

Jak wygląda realizacja?

  • Po zakupie lub otrzymaniu vouchera należy skorzystać z atrakcji w terminie maksymalnie 365 dni, później jego ważność ulegnie przedawnieniu.

  • Przejazdy terenowe są w pełni bezpieczną atrakcją, prowadzone na bezpiecznych, sprawdzonych trasach. W trakcie przejażdżki uczestnik znajduje się za kierownicą samochodu w obecności instruktora, który posiada bogate doświadczenie w poruszaniu się w najtrudniejszych warunkach terenowych.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: