Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD 4x4 - Wisła

Jazda OFF ROAD 4x4 - Wisła

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006183

Miejsce realizacji

Jarzębata 11, 43-460 Wisła

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 Można zabrać 2 osoby towarzyszące (min. wiek 12 lat).

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Sezon

Realizacja w miesiącach: III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI. Niesprzyjające warunki np. oblodzenie może uniemożliwić realizację. Jazdy realizujemy od poniedziałku do niedzieli.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

#Maxi 11-12-2023

Mega przygoda, polecam

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda OFF ROAD 4x4 - Wisła

Zajmij miejsce za kierownicą samochodu terenowego przygotowanego do sprawnego poruszania się w każdym terenie i wybierz się na pełną wrażeń przejażdżkę Off Road 4x4 w Wiśle! Zobacz na własne oczy, jak poradzisz sobie w trudnym terenie i sprawdź, czy dzięki tej atrakcji rozpocznie się Twoja pasja do Off Roadu!

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD 4x4 zapewnia solidną porcję emocji i adrenaliny każdej osobie, która na własnej skórze spróbuje jazdy w terenie. Usiądź w fotelu kierowcy profesjonalnie przygotowanego samochodu terenowego i zobacz, jak poradzisz sobie na terenowej trasie w Wiśle! Off Road to dyscyplina, która polega na pokonywaniu przeszkód, oczekujących na Ciebie w trudnym terenie, często znacząco oddalonym od cywilizacji. Przejazdy terenowe w Wiśle dodatkowo wzbogaca piękno otaczających krajobrazów. Cóż piękniejszego można sobie wyobrazić, aniżeli jazdę samochodem terenowym wśród górskich szczytów? Jazdy realizowane sa autem Jeep Cherokee.

Voucher na prezent

Nie wiesz jaki prezent podarować bliskiej osobie? Może zainteresuje Cię przejażdżka OFF ROAD 4x4? Ta atrakcja to doskonały upominek dla każdego, kto lubi solidną dawkę wrażeń. Już teraz zamów specjalny voucher prezentowy, a otrzymasz go w formie elektronicznej bądź tradycyjnej, papierowej. Voucher należy wykorzystać w ciągu 365 dni od daty zakupu, ponieważ później upłynie jego ważność!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 jest w pełni bezpieczną atrakcją, która realizowana jest pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów na sprawdzonej, bezpiecznej trasie. Podczas przejazdu w samochodzie będzie towarzyszyć Ci jeden ze wspomnianych wcześniej instruktorów, który będzie na bieżąco udzielać wskazówek dotyczących jazdy oraz zadba o Twoje bezpieczeństwo!

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher zachowuje ważność w terminie 365 dni od daty zakupu, później nie będzie już możliwości skorzystania z atrakcji.
  • Przejażdżki Off Road 4x4 odbywają się na bezpiecznej trasie w obecności doświadczonego instruktora, który towarzyszy uczestnikowi w trakcie przejazdu, zajmując miejsce w fotelu pasażera.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: