w

Tor Nowe Miasto n. Pilicą

Tor Nowe Miasto n. Pilicą

Tor Nowe Miasto n. Pilicą
Tor znajduję się w województwie mazowieckim nieopodal miasta Nowe Miasto nad Pilicą. Odległość między torem a Warszawą wynosi 80 kilometrów, około godziny drogi. Obiekt powstał dzięki powojskowej płycie lotniska, utrzymanego w bardzo dobrym stanie. Całkowita długość trasy z której składa się tor wynosi 2,4 kilometra.

Tor Nowe Miasto n. Pilicą
Główne informacje o obiekcie
Nawierzchnia: płyty betonowe
Długość: 2400m
Szerokość: 30 m
typ: tor wyścigowy

Imprezy i kursy
Zawody takie jak Classic Auto Track Day były zorganizowane w 2011 roku na torze w Nowym Mieście nad Pilicą. Klienci go-racing mogą wjechać na tor i przetestować swoje auta podczas imprezy Track Day. Supersamochody i bolidy tylko czekają żeby wycisnąć z nich to co najlepsze i w pełni wykorzystać potencjał toru. Kolejną atrakcja są kursy driftingu i szkoła bezpiecznej jazdy, dzięki której wszyscy będą mieli możliwość doskonalenia umiejętności jazdy.

Tor Nowe Miasto n. Pilicą

Zamów jazdę próbną!

Lubisz piękne i szybkie samochody? Chcesz się sprawdzić za kierownicą jednego z nich? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie! Zamów voucher i udaj się na pełną emocji jazdę. Jeździmy na profesjonalnych torach rozmieszczonych po całej Polsce! Miasta realizacji: Poznań, Warszawa, Radom, Opole, Gdańsk, Bednary, Toruń, Biała Podlaska, Wrocław. Sprawdź nasze Tory i wybierz ten, który jest najbliżej Ciebie. Zacznij spełniać swoje marzenia!

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Tor Redeco Wrocław

Rolls-Royce Centenary Phantom – luksusowa limuzyna RR