Tory wyścigowe w całej Polsce

Posiadamy dostęp do wielu torów rozlokowanych w całej Polsce, w dużej mierze dostosowanych do organizacji imprez integracyjnych lub jazd indywidualnych. Każde takie wydarzenie to niezapomniane przeżycie, mnóstwo emocji i adrenalina dostarczana non stop przez cały czas jego trwania. Jazdy indywidualne możesz wykupić w naszym serwisie go-racing.pl - biletem wstępu na taką przejażdżkę jest voucher jaki otrzymujesz podczas składania zamówienia. Eventy grupowe są planowane i organizowane indywidualnie, taka impreza wymaga wielu ustaleń ze strony klienta, dlatego też wycena jest indywidualna. Poznaj nasze przykładowe plany na imprezy grupowe lub zobacz, jak wygląda event na jazdy indywidualne.

 • Tor Anderstorp (Szwecja)
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR ANDERSTORP (SZWECJA)

  nawierzchnia:asfalt
  długość4025m
  zakręty8 (3 lewych, 5 prawych)
  typtor wyścigowy
  tor poznań

  Tor Anderstorp Raceway

  Tor znajduje się w południowej Szwecji tuż obok miejscowości Anderstorp, w dzielnicy Jönköping. Tor powstał w 1968 roku i jeszcze w latach 70. rozsławili go swoimi wybitnymi osiągnięciami kierowcy wyścigowi tacy jak Ronnie Peterson i Gunnar Nilsson. Perfekcyjnie przygotowana asfaltowa nawierzchnia ma długość 4025 m i daje możliwość, aby wycisnąć to co najlepsze z testowanych aut.

  Prestiżowe imprezy

  • Grand Prix Szwecji Formuły 1 (1973 – 1978)
  • Motocyklowe Grand Prix Szwecji (1981 – 1990)
  • Mistrzostwa samochodów turystycznych WTCC – 2007

  Czy wiesz, że...

  Najdłuższa prosta toru nazywana jest Flight Straight, ponieważ w przeszłości służyła jako pas startowy.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Bednary
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR BEDNARY

  nawierzchnia:beton
  długość2500 m
  Szerokość12m
  Zakręty7 (2 w prawo, 5 w lewo)
  Najdłuższa prosta500m
  tor poznań

  Tor wyścigowy w Bednarach

  Tor Bednary położony jest w okolicach Poznania. Na płycie byłego lotniska utworzono nowoczesne centrum szkoleniowo-motoryzacyjne zarówno dla zawodowców, jak i amatorów jazdy, które służy doskonaleniu umiejętności jazdy w różnych warunkach. Poślizg, gwałtowne hamowanie, nagła zmiana warunków pogodowych to sytuacje jakie często spotykane są na drodze. Warto wcześniej doświadczyć takich sytuacji w warunkach kontrolowanych, aby w trakcie jazdy z innymi uczestnikami ruchu zachować opanowanie i spokój. Kolejnym atutem toru jest możliwość wykorzystania jego powierzchni do jazdy sportowymi samochodami w celach rozrywkowych. Na czas imprezy tor przyjmuje długość 2,5 km. Jeżeli chcesz przeżyć dużą dawkę emocji, jeszcze dziś zamów voucher na jazdę superautem na torze Bednary.

  Dojazd na tor Bednary z innych miast

  • odległość od Gniezna - 30 km
  • odległość od Poznania - 40 km
  • odległość od Bydgoszczy - 100 km
  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Białystok
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR BIAŁYSTOK

  nawierzchnia:asfalt
  długość1050m
  Szerokość10m
  Zakręty9 (6 w prawo, 3 w lewo)
  tor poznań

  Tor wyścigowy w Białymstoku

  Tor wyścigowy w Białymstoku to nowoczesny obiekt zbudowany w pobliżu lotniska Krywlany, ok. 5 km od centrum Białegostoku. Nitka toru samochodowego została zaprojektowana zgodnie z infrastrukturą terenu, dzięki czemu na torze powstały atrakcyjne zakręty, rondo o średnicy 12 m, odcinek specjalny ze wzniesieniem oraz kilka długich prostych. Równa asfaltowa nawierzchnia pozwala w pełni wykorzystać potencjał sportowych aut, a dodatkowe zjazdy umożliwiają znaczne wydłużenie całkowitego przejazdu.

  Tor wyścigowy w Białymstoku ma ok. 1,4 km długości i 10 m szerokości. Obiekt wyposażony jest w bariery energochłonne, nasypy ziemne oraz trybuny dla widowni. Dodatkowo tor wyścigowy w Białymstoku posiada profesjonalny monitoring i urządzenia umożliwiające profesjonalny pomiar czasów. Cały obiekt jest ogrodzony i oświetlony.

  Dojazd na Tor Białystok z innych miast

  • odległość od Łomży - 100 km 
  • odległość od Suwałk - 130 km 
  • odległość od Warszawy - 200 km 
  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Borsk
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR BORSK

  nawierzchnia:beton
  długość1200 m
  szerokość30 m
  typlotnisko
  tor poznań

  Tor wyścigowy w Borsku

  Wszyscy fani jazdy super samochodami wiedzą, że miejscem w okolicach Gdańska i Trójmiasta, w którym mogą pojeździć jest tor w Borsku. To miejsce już kultowe wśród pomorskich maniaków szybkiej jazdy, a coraz większej popularności nabywa także wśród przyjezdnych, którzy nad Bałtykiem spędzają urlop. Obiekt w Borsku to płyta do wyścigów na terenie zamkniętego lotniska - dzięki temu, tor do jazdy indywidualnej ma aż 1,2 kilometra, co pozwoli na swobodne rozpędzenie się i niesamowitą adrenalinę przy prowadzeniu sportowego samochodu. Jazda autem z mocnym silnikiem po torze w Borsku to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu!

  Historia Toru Borsk

  Podobnie jak większość tego typu obiektów na całym świecie, tor w Borsku znajduje się na dawnym lotnisku wojskowym. Gwoli ścisłości, nadal czasem odbywają się tam różnego rodzaju szkolenia dla pilotów. Nie obawiajcie się jednak, w trakcie Waszej wizyty raczej żaden samolot nie będzie się z Wami ścigał! Niewiele wiadomo o samej historii tego miejsca, Betonowa nawierzchnia o długości 1200 metrów to idealne miejsce zarówno do jazdy indywidualnej, jak i wyścigów grupowych. Ciekawe, trudne technicznie do pokonania trasy, ogromna ilość szykan i ostrych zakrętów sprawiają, że jazda autami sportowymi w Borsku będzie niezapomniana.

  Nasza oferta na torze Borsk

  Jeżeli masz ochotę na przejażdżkę szybkim samochodem sportowym na zamkniętym torze wyścigowym bez innych uczestników ruchu, nasza oferta będzie świetną propozycją dla Ciebie. Jazda drogim autem nie musi być poza Twoim zasięgiem, ponieważ oferujemy takie przejażdżki już od 249 złotych, a w tej cenie możesz pojeździć na przykład Chevroletem Corvette czy Astonem Martinem!

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Jastrząb Radom
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR JASTRZĄB RADOM

  nawierzchnia:asfalt
  długość2400 m
  typtor wyścigowy
  powierzchnia obiektu21ha
  tor poznań

  Tor wyścigowy Autodrom Jastrząb

  Tor Autodrom Jastrząb mieści się w okolicach Radomia. Jest jedynym w kraju torem, który został zbudowany od zera i szybko zyskał miano najnowocześniejszego obiektu szkoleniowo-treningowego w Polsce. Posiada najwyższe standardy europejskie i spełnia wszystkie warunki dla ośrodków doskonalenia technik jazdy. Łączna powierzchnia obiektu wynosi 21 hektarów. Asfaltowo-szutrowy tor ma długość 3500 m, a w najszerszym miejscu liczy 10 m. Dzięki temu świetnie nadaje się zarówno do jazdy sportowej, jak i rajdowej. Automatyczny system nawadniania na płytach poślizgowych oraz kurtyny wodne doskonale sprawdzają się podczas doskonalenia technik jazdy.

  Mocne strony

  • System nagłośnienia zewnętrznego
  • Oświetlenie obiektu, które umożliwa jazda po zmroku
  • Trybuny mogące pomieścić kilka tysięcy widzów

  Czy wiesz, że...

  Kompleks istnieje dzięki wogromnej pasji do motoryzacji i chęci do szkolenia ludzi.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor kartingowy Poznań
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR KARTINGOWY POZNAŃ

  nawierzchnia:asfalt
  długość1500 m
  szerokość12 m
  typtor wyścigowy
  zakręty(6 lewych, 12 prawych)
  najdłuższa prosta130 m
  tor poznań

  Tor wyścigowy w Poznaniu

  Pasy startowe dawnego lotniska Ławica dały początek obecnego obiektu. Dzięki temu stał się on największym torem przeznaczonym do wyścigów w Polsce. Automobilklub Wielkopolski jest właścicielem całego kompleksu, na którym odbywają się zarówno krajowe, jak i europejskie wyścigi motocyklowe i samochodowe. Jest to miejsce stworzone dla każdego fana motoryzacji! Obiekt pełni kilka funkcji: możesz na nim szlifować umiejętności sportowej jazdy, odbyć spotkania biznesowe lub miło spędzić czas z kumplami.

  Tor kartingowy w Poznaniu

  Do użytku naszych klientów oddajemy tor kartingowy o długości 1500 m i szerokości 12 m. Podczas projektowania toru zadbano o zróżnicowane odcinki trasy, które mogą być sporym wyzwaniem, ale również okazją do przeżycia niesamowitych, niepowtarzalnych emocji. 18 ostrych zakrętów (6 lewych i 12 prawych) wraz z najdłuższą prostą 130 m to doskonałe połączenie, gwarantujące zastrzyk adrenaliny nawet tym najbardziej doświadczonym kierowcom. Jeśli chcesz doświadczyć wrażeń na najwyższym poziomie, jazda na torze kartingowym w Poznaniu jest doskonałym pomysłem!

  Czy wiesz, że ...

  Dodatkowym atrybutem podnoszącym atrakcyjność tego miejsca jest przejazd Roberta Kubicy, który pokonał kilka okrążeń Toru Poznań swoim bolidem Renault R29 w rezultacie ustanawiając rekord toru 1:13,654.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Kielce
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR KIELCE

  nawierzchniabeton
  długość2500 m
  szerokość10 m
  typtor wyścigowy
  zakręty14 (7 lewych, 7 prawych)
  najdłuższa prosta400 m
  tor kilece

  Tor wyścigowy Kielce

  Tor Kielce-Masłów zlokalizowany jest na płycie cywilnego lotniska sportowego w miejscowości Masłów, ok. 10 km od Kielc. Obiekt funkcjonuje od 1937 r. Szeroki pas startowy o długości ok. 1,2 km umożliwia wyznaczenie dynamicznej trasy, na której nie zabraknie szybkich zakrętów oraz technicznych nawrotów.

  Jazda na torze Kielce

  Proste odcinki, z których najdłuższy ma aż 400 m długości, pozwalają rozwinąć duże prędkości i poczuć ogromne przyspieszenia, jakie towarzyszą jeździe sportowymi samochodami. Ciasne sekwencje zakrętów w przeciwnych kierunkach, tzw. szykany, stwarzają okazję do doskonalenia umiejętności jazdy i sprawdzenia jak sportowe auta trzymają się drogi.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Koszalin
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR KOSZALIN

  nawierzchniaasfalt
  długość1050 m
  szerokość10 m
  typtor wyścigowy
  zakręty10 (6 prawych, 4 lewe)
  najdłuższa prosta200 m
  tor koszalin

  Tor wyścigowy Koszalin

  Tor Koszalin zlokalizowany jest w samym centrum Koszalina, zaledwie 1 km od centrum handlowego Atrium. Asfaltowa nawierzchnia toru stwarza doskonałe warunki do szybkiej, sportowej jazdy. Nitka toru liczy 1050 m długości. Szerokość toru waha się w granicach 8-10 metrów. Na trasie toru znajduje się 10 zakrętów, 6 w prawo i 4 w lewo. Zmienna konfiguracja trasy umożliwia tworzenie różnorodnych odcinków. Na terenie Motoparku Koszalin znajdują się zadaszone trybuny, sala dydaktyczna na 30 osób, bar oraz toalety.

  Jazda na torze Koszalin

  Na torze można wyróżnić sekcje szybką i techniczną. Pierwsza pozwala uwolnić konie mechaniczne i przetestować osiągi auta, druga zaś stwarza możliwość doskonalenia swoich umiejętności kierowania pojazdem. Ze względu na różnice wysokości, ciasne zakręty i szybkie łuki jazda na torze wyścigowym w Koszalinie dostarcza potężnej dawki adrenaliny i niezapomnianych emocji.

  Nasza oferta na torze Koszalin

  Tor wyścigowy Koszalin to doskonałe miejsce dla miłośników szybkiej jazdy i prawdziwych motoryzacyjnych emocji. W ofercie znajdziesz tu przejażdżki najlepszymi sportowymi samochodami, takimi jak Ferrari, Lamborghini, Audi R8 cz Nissan GT-R.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Kraków
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR KRAKÓW

  nawierzchniaasfalt
  długość1050 m
  szerokość12 m
  typtor wyścigowy
  zakręty9 (6 lewych, 3 prawych)
  najdłuższa prosta200 m
  tor kraków

  Tor wyścigowy Kraków

  Tor Moto Park Kraków to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce o łącznej powierzchni 4000 m2. Tor powstał z inicjatywy Michała Kościuszko – wicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów. Zlokalizowany jest przy drodze krajowej 79, ok. 16 km na wschód od Krakowa.

  Jazda na torze Kraków

  Moto Park Kraków składa się z toru sportowo-szkoleniowego oraz trzech płyt poślizgowych, w tym jedynej w Polsce płyty poślizgowej w kształcie litery S. Obiekt dysponuje rozwiniętą infrastrukturą, która pozwala na organizację eventów, imprez firmowych i okolicznościowych. Na terenie obiektu znajduje się w pełni klimatyzowana sala prezentacyjna o powierzchni 400 m2 z możliwością wjazdu samochodów, systemem nagłośnienia, WiFi, widokiem na tor, niezależnymi toaletami oraz szatnią. Ponadto obiekt dysponuje parkingiem na 500 samochodów, dwiema salami szkoleniowymi na 40 i 25 osób oraz nowoczesną recepcją.

  Nasza oferta na torze Kraków

  Tor wyścigowy Kraków to doskonałe miejsce dla miłośników szybkiej jazdy i prawdziwych motoryzacyjnych emocji. W ofercie znajdziesz tu przejażdżki najlepszymi sportowymi samochodami, takimi jak Ferrari, Lamborghini, Audi R8 cz Nissan GT-R.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Łódź
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR ŁÓDŹ

  nawierzchniaasfalt
  długość1050 m
  szerokość8 -12 m
  typtor wyścigowy
  zakręty7 (5 w prawo, 2 w lewo)
  najdłuższa prosta200 m
  tor Łódź

  Tor wyścigowy Łódź

  Tor Łódź to nowoczesny tor dla samochodów, motocykli i gokartów oraz jedyny taki obiekt w województwie łódzkim. Tor powstał w miejscowości Kiełmina, ok. 7 km od Strykowa i ok. 20 km od centrum Łodzi. Obiekt składa się z nitki toru o długości 1050 m i szerokości 8-12m, dwóch płyt poślizgowych oraz budynku z salą konferencyjną i kawiarnią.

  Jazda na torze Łódź

  Tor Łódź zapewnia doskonałe warunki do szybkiej i jednocześnie bezpiecznej jazdy. Wysokiej jakości, idealnie równa nawierzchnia toru zapewnia optymalną przyczepność i pozwala w pełni wykorzystać możliwości pojazdu. Pobocza toru wyposażone są w specjalne "tarki" i pułapki żwirowe. Różnica poziomów na torze wynosi 6,5 m, dzięki czemu trasa spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Precyzyjny pomiar czasu Tag Heuer pozwala porównywać swoje wyniki z innymi kierowcami oraz śledzić postępy przy kolejnym pokonywaniu trasy.

  Nasza oferta na torze Łódź

  Tor wyścigowy Łódź to idealne miejsce dla miłośników szybkiej jazdy i prawdziwych motoryzacyjnych emocji. W ofercie znajdziesz tu przejażdżki najlepszymi sportowymi samochodami.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Modlin
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Tor Modlin

  nawierzchnia:asfalt
  długość1200 m
  szerokość16 m
  typtor wyścigowy
  tor Steel Ring

  Tor wyścigowy Modlin

  Tor Modlin to nowoczesny obiekt, stworzony z myślą o miłośnikach dynamicznej i bezpiecznej jazdy, dla których samochód jest czymś więcej, niż tylko narzędziem do przemieszczania się. Obiekt zlokalizowany jest na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, ok. 39 km od centrum Warszawy. Składa się z dwóch torów – szkoleniowego i sportowo-treningowego, budynku z salami wykładowymi oraz centrum konferencyjnego, stworzonego w XIX-wiecznej prochowni Myza.

  Jazda na torze Modlin

  Jazdy sportowymi samochodami realizowane są na torze sportowo-treningowym, całkowicie niezależnym do modułów szkoleniowych. Budowa toru wyścigowego pozwala wytyczyć wiele mniej lub bardziej krętych tras o różnych stopniach trudności, wymagających precyzyjnej jazdy lub pozwalających na osiąganie wysokich prędkości. Asfaltowa nawierzchnia zapewnia doskonałą przyczepność, a oświetlenie pozwala korzystać z obiektu nawet w godzinach wieczornych.

  Nasza oferta na torze Modlin

  Tor wyścigowy Modlin to miejsce, gdzie każdy może zasmakować szybkiej, sportowej jazdy. Niewiarygodna prędkość i przyspieszenie, które wgniata w fotel to gwarancja niezapomnianych wrażeń i potężnych motoryzacyjnych emocji. W naszej ofercie na tor Modlin znajdziesz jazdy najlepszymi sportowymi samochodami, takimi jak Ferrari, Lamborghini czy Nissan GT-R.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Motopark Toruń
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR TORUŃ

  nawierzchniabeton
  długość1050 m
  Szerokość12m
  Zakręty3 (2 w prawo, 1 w lewo)
  tor poznań

  Tor wyścigowy w Toruniu

  Tor wyścigowy w Toruniu to motoryzacyjne centrum szkoleniowo-rekreacyjne, zlokalizowane w pobliżu lotniska Bielany, ok. 8 km od centrum Torunia. Asfaltowy tor wyścigowy z możliwością dołączenia odcinków szutrowych stanowi doskonałe miejsce do doskonalenia technik jazdy. Dodatkowo obiekt wyposażony jest w 6 płyt poślizgowych, place do nauki jazdy samochodem oraz utwardzony plac o powierzchni 2 ha. W pobliżu toru wyścigowego znajdują się również tor motocyklowy do supercrossu i motocrossu, paintball, korty tenisowe oraz restauracja.

  Dojazd do toru w Toruniu z innych miast

  • odległość od Bydgoszczy - 50 km 
  • odległość od Poznania -  160 km
  • odległość od Łodzi - 180 km 
  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor MotoPark Ułęż
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR MOTO PARK UŁĘŻ

  nawierzchnia:asfalt
  długość2500m
  szerokość30 m
  typlotnisko
  tor poznań

  Tor wyścigowy Moto Park Ułęż

  Tor MotoPark Ułęż to jedno z tych miejsc we wschodniej Polsce, gdzie zbierają się wszyscy prawdziwi miłośnicy sportów motorowych i gdzie odbywają się ważne imprezy ze świata motoryzacji. Szybkie auta, niezapomniane doznania, sportowe emocje - wszystko to w pakiecie naszej oferty. Żaden fan wysokich obrotów nie przejdzie obok takiej propozycji obojętnie! Jazda po torze w Ułężu to doskonała propozycja dla każdego, kto lubi emocje za kierownicą. Tor idealnie nadaje się do wyścigów samochodowych oraz poprawienia umiejętności jazdy - został do tego specjalnie przygotowany, między innymi przez montaż specjalnych płyt poślizgowych, które pozwolą na naukę kontrolowanego wejścia w zakręt.

  Historia toru

  Zanim w położonym na trasie Warszawa-Lublin Ułężu powstał tor wyścigowy, przez wiele lat znajdowało się tam lotnisko wojskowe. Dzięki temu uzyskana została wręcz perfekcyjnie płaska powierzchnia, która zdecydowanie sprzyja wyścigom samochodowym. Kilkanaście lat temu, lotnisko zostało zamienione na tor wyścigowy i od tamtego czasu stało się wręcz kultowym obiektem w tej części Polski. Ogromnym atutem toru jest bardzo duże zróżnicowanie trasy, po której poruszają się zawodnicy. Nie ma tutaj nudnych prostych, lecz co chwilę natrafia się na różnego rodzaju przeszkody czy zakręty, pozwalające na sprawdzenie swoich umiejętności w rzeczywistej jeździe sportowej. Tu dowiesz się, czym jest naprawdę dynamiczne wejście w zakręt!

  Lokalizacja toru

  Tor mieści się na trasie Warszawa-Lublin i wielu miłośników sportów motorowych nie może przejechać obojętnie obok obiektu. Jest to miejsce, które cieszy się dobrą sławą i pokaźną frekwencją. Zaplecze konferencyjne i gastronomiczne dodatkowo zwiększają atrakcyjność kompleksu.

  Oferta Go-Racing na torze

  W naszej ofercie znajduje się mnóstwo propozycji dla wszystkich tych, którzy mają benzynę we krwi lub po prostu chcą spróbować swoich sił prowadząc samochód na torze wyścigowym. Oferujemy przejażdżki zarówno superszybkimi autami sportowymi (w tym Audi R8V10, Chevrolet Corvette C6), jak również eleganckim autem Agenta 007, Astonem Martinem DB7.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Nowe Miasto n. Pilicą
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR NOWE MIASTO NAD PILICĄ

  nawierzchnia:płyty betonowe
  długość2400 m
  typtor wyścigowy
  tor poznań

  Tor wyścigowy w Nowym Mieście nad Pilicą

  Tor położony jest w województwie mazowieckim na północno - zachodnich obrzeżach miasta Nowe Miasto nad Pilicą. Od stolicy dzieli go 80 kilometrów, czyli około godziny drogi. Tor powstał na płycie dawnego wojskowego lotniska z lat 50. Płyty betonowe tworzą całą trasę o długości 2400 m.

  Imprezy i kursy

  W 2011 na torze w Nowym Mieście nad Pilicą odbyła się III eliminacja do zawodów Classic Auto Track Day. Drifting oraz szkoła bezpiecznej jazdy są dostępne na torze aby zwiększyć swoje doświadczenie i umiejętności jazdy.

  Czy wiesz, że...

  Klienci Go-Racing mają możliwość wjechania swoim autem na teren obiektu aby wycisnąć z niego ostatnie soki na prostej lub poszaleć po szutrach, a także przetestowania w bezpiecznych warunkach możliwości supersamochodów, bolidów oraz samochodów sportowych.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Poznań
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR POZNAŃ

  nawierzchnia:asfalt
  długość4083 m
  szerokość12 m
  typtor wyścigowy
  zakręty14 (5 lewych, 9 prawych)
  najdłuższa prosta560 m
  tor poznań

  Tor wyścigowy w Poznaniu

  Największy w Polsce! Pasy startowe lotniska Ławica dały początek obecnego obiektu. Dzięki temu stał się on największym torem przeznaczonym do wyścigów w Polsce. Automobilklub Wielkopolski jest właścicielem całego kompleksu, na którym odbywają się zarówno krajowe, jak i europejskie wyścigi motocyklowe i samochodowe. Jest to miejsce stworzone dla każdego fana motoryzacji! Obiekt pełni kilka funkcji: możesz na nim szlifować umiejętności sportowej jazdy, odbyć spotkania biznesowe lub mile spędzić czas z kumplami.

  Tor w Poznaniu to prawdziwa mekka dla polskich fanów sportów motorowych i entuzjastów szybkiej jazdy. Tu każdy zakręt i każda prosta mają swoją historię. Tor ma ponad 4 kilometry długości, na których do pokonania jest aż 14 zakrętów (9 prawych, 5 lewych) o różnym stopniu trudności. W tym miejscu tworzy się historia polskiego i światowego sportu motorowego. Regularnie odbywają się tu prestiżowe zawody sportowe, takie jak Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, a także różnego rodzaju inne imprezy związane z motoryzacją.

  Historia Toru w Poznaniu

  Jak to często bywa w przypadku torów wyścigowych, ten poznański powstał na bazie dawnych pasów startowych znajdującego się w pobliżu lotniska Ławica. Tor wybudowano pomiędzy rokiem 1975 a 1978. Początkowo służył on jako tor motocyklowy, by kilka lat później stać się także torem kartingowym. Od lat jest to najpopularniejszy tor w kraju.

  Prestiżowe imprezy


  Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski
  Mistrzostwa Polski Endurance

  Nasza oferta w Poznaniu

  Chcesz pojeździć szybkim samochodem po prawdziwym torze wyścigowym? Z nami to zrobisz - nasza oferta zawiera przejażdżki sportowymi superautami, takimi jak Ferrari F430, dwie generacje Chevroleta Corvette (C6 i C7) czy też Dodge Viper i Lamborghini Gallardo. A wszystko to w niskich cenach - już od 249 złotych.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Silesia Ring główny
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR SILESIA RING GŁÓWNY

  nawierzchniabeton
  długość3600 m
  szerokość12-15 m
  zakręty15 (9 prawych, 6 lewych)
  najdłuższa prosta600 m
  typtor wyścigowy
  tor poznań

  Tor Silesia Ring Główny

  Tor wyścigowy w Kamieniu Śląskim to profesjonalny obiekt, zlokalizowany ok. 30 km od Opola i ok. 8 km od autostrady A4. Tor liczy 3,6 km długości i zabezpieczony jest barierami energochłonnymi oraz pułapkami żwirowymi, dzięki czemu pozwala poczuć przyjemność szybkiej jazdy w bezpiecznych warunkach. W pobliżu toru wyścigowego w Kamieniu Śląskim znajdują się również tor do jazdy off road oraz quad cross.

  Historia toru

  Tor Silesia Ring jest jednym z najnowocześniejszych torów wyścigowych w Polsce i pierwszym profesjonalnym torem wyścigowym na Opolszczyźnie. Zbudowany został w 2016 roku na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim k. Opola. Obiekt powstał głównie z myślą o celach szkoleniowych i doskonaleniu technik jazdy, ale organizowane są na nim również różnego rodzaju imprezy masowe, wydarzenia sportowe, pikniki oraz eventy motoryzacyjne.

  Nasza oferta

  Tor wyścigowy w Kamieniu Śląskim to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników motoryzacyjnych emocji. W ofercie znajdziesz tu przejażdżki najlepszymi sportowymi autami takimi jak Ferrari, Lamborghini czy Nissan GT-R.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Silesia Ring karting
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR SILESIA RING KARTING

  nawierzchnia:beton
  długość1500m
  Szerokość12-15m
  Zakręty7 (5 w prawo, 2 w lewo)
  Najdłuższa prosta600m
  tor poznań

  Tor kartingowy w Kamieniu Śląskim

  Tor kartingowy w Kamieniu Śląskim jest częścią toru wyścigowego Silesia Ring, zbudowanego w 2016 roku na terenie lotniska. Trasa toru kartingowego wyznaczana jest w zależności od warunków bezpieczeństwa i możliwości wykonywania przejazdów i obejmuje jedną z dwóch małych pętli głównego toru wyścigowego. Nitka o długości 1,5 km to prawdziwa gratka dla fanów technicznej jazdy. Zróżnicowane odcinki trasy z 7 zakrętami i najdłuższą prostą liczącą 600 m długości zapewniają uczestnikom potężny zastrzyk adrenaliny i niezapomniane wrażenia.

  Dojazd na tor w Kamieniu Śląskim z innych miast

  • odległość od Opola - 25 km 
  • odległość od Gliwic - 60 km 
  • odległość od Lublińca - 60 km 
  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Słomczyn
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR SŁOMCZYN

  nawierzchniaasfalt
  długość1200 m
  szerokość10 m
  typtor wyścigowy
  zakręty14 (7 lewych, 7 prawych)
  najdłuższa prosta200 m
  tor poznań

  Tor wyścigowy Słomczyn

  Autodrom Słomczyn to nowoczesny obiekt motoryzacyjny, zlokalizowany ok. 50 km od Warszawy, w którego skład wchodzą tor samochodowy, tor kartingowy oraz tor rallycross. Równa asfaltowa nawierzchnia umożliwia szybką i dynamiczną jazdę, a rozbudowana infrastruktura sprzyja organizacji eventów motoryzacyjnych - na torze Słomczyn organizowane są m.in. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Europy oraz Puchar Europy Centralnej w Rallycrossie.

  Jazda na torze Słomczyn

  Tor wyścigowy w Słomczynie ma ok. 1,6 km długości i 16 metrów szerokości oraz bogatą infrastrukturę. Na terenie obiektu znajdują się m.in. zadaszona trybuna wyposażona w ok. 600 miejsc siedzących, pomieszczenia dla sędziów z wieżą obserwacyjną, wiata z podnośnikiem do badania technicznego, utwardzone i wyposażone w energię elektryczną paddocki, myjnia samochodowa, a także biuro zawodów z recepcją, salką wykładową i pomieszczeniem dla prasy oraz tzw. namiot VIP - budynek przeznaczony do obsługi cateringowej grupy ok. 40 osób.

  Nasza oferta na torze Słomczyn

  Tor wyścigowy w Słomczynie to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników szybkiej, sportowej jazdy. W ofercie znajdziesz tu przejażdżki najlepszymi sportowymi samochodami, takimi jak Ferrari 360 Modena, Lotus Exige czy Subaru Impreza. Nie zwlekaj i już teraz zamów voucher na jazdę supersamochodem po torze wyścigowym w Słomczynie!

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Oleśnica
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR OLEŚNICA

  nawierzchnia:asfalt
  długość1500 m
  szerokość30 m
  typtor wyścigowy
  tor Oleśnica

  Tor Oleśnica

  Tor Oleśnica zlokalizowany jest na terenie byłego lotniska wojskowego, ok. 35 km od centrum Wrocławia. Trasa przejazdu liczy 1500 m długości i złożona jest z długiej prostej oraz szykan. Nitka toru pokryta jest asfaltową nawierzchnią, a jej szerokość sięga 30 metrów.

  Jazda na torze Oleśnica

  Sportowa jazda samochodem na torze Oleśnica to okazja by zaznać prawdziwych motoryzacyjnych emocji. Asfaltowa nawierzchnia toru zapewnia doskonałą przyczepność i pozwala poznać pełnię możliwości testowanego auta. Niewiarygodna prędkość i przyspieszenie, które wgniata w fotel są gwarancją niezapomnianych wrażeń i emocji, które na długo zapiszą się pamięci każdego miłośnika motoryzacji.

  Nasza oferta na torze Oleśnica

  Tor Oleśnica to miejsce stworzone do rozwijania dużych prędkości i sprawdzania swoich umiejętności jazdy za kierownicą sportowego auta. W naszej ofercie na torze wyścigowym w Oleśnicy znajdziesz jazdy najlepszymi supersamochodami, takimi jak Ferrari, Lamborghini czy Nissan GT-R.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Olsztyn
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR OLSZTYN

  nawierzchnia:asfalt
  długość2000 m
  szerokość35 m
  typtor wyścigowy
  tor Olsztyn

  Tor wyścigowy Olsztyn

  Tor Olsztyn zlokalizowany jest na obszarze lotniska, usytuowanego w dzielnicy Dajtki, ok. 4,5 km od centrum Olsztyna. Jest to największy w pobliżu miasta teren o płaskiej powierzchni (2,8 km x 1,5 km).

  Jazda na torze Olsztyn

  Sportowa jazda samochodem na torze Olsztyn to okazja by zasmakować prawdziwych motoryzacyjnych emocji. Nitka toru liczy 2 km długości i pokryta jest asfaltową nawierzchnią, która zapewnia doskonałą przyczepność i pozwala w pełni przetestować możliwości pojazdu. Niewiarygodna prędkość i przyspieszenie, które wgniata w fotel to gwarancja niezapomnianych wrażeń i emocji, które na długo zapiszą się pamięci każdego kierowcy.

  Nasza oferta na torze Olsztyn

  Tor Olsztyn to doskonałe miejsce do rozwijania dużych prędkości i testowania osiągów sportowych aut. W naszej ofercie na torze wyścigowym w Olsztynie znajdziesz jazdy najlepszymi supersamochodami, takimi jak Ferrari, Lamborghini czy KTM X-BOW.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Pixers Ring - Wrocław Tor Krzywa
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR WYŚCIGOWY KRZYWA

  nawierzchniaasfalt
  długość2000 m
  szerokość8 m
  typtor wyścigowy
  zakrętyzakręty: 11 (6 w prawo, 5 w lewo)
  najdłuższa prosta700 m
  tor Pixers Ring

  Tor wyścigowy Krzywa

  Tor Krzywa (dawniej Pixers Ring) zlokalizowany jest na terenie LSSE Krzywa, ok. 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 107 km od Wrocławia. Kompleks zajmuje powierzchnię 10 ha i obejmuje tor szkoleniowy wyposażony w maty i kurtyny wodne, tor kartingowy oraz tor wyścigowy. Na terenie obiektu znajduje się także strefa relaksu z leżakami, salon VR (Virtual Reality) oraz symulatory jazdy magic VR.

  Jazda na torze Krzywa

  Tor Krzywa to miejsce, gdzie każdy bez względu na doświadczenie może zasmakować prawdziwej radości z jazdy. Nitka toru liczy 2 km długości i pokryta jest asfaltową nawierzchnią, która pozwala w pełni przetestować możliwości pojazdu podczas szybkiej, sportowej jazdy. Tor posiada profesjonalne nagłośnienie, sale szkoleniowe, pełne zaplecze sanitarne, parking, lawetę, ochronę oraz kompleksową obsługę w postaci mechaników, flagowych i instruktorów.

  Nasza oferta na torze Krzywa

  Tor wyścigowy Krzywa to gwarancja niezapomnianych motoryzacyjnych emocji dla wszystkich miłośników szybkich samochodów. W ofercie znajdziesz tu jazdy najlepszymi sportowymi autami.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Pszczółki
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR AUTODROM POMORZE

  nawierzchnia:asfalt
  długość1200 m
  szerokość20 m
  typtor wyścigowy
  tor Pszczółki

  Tor Autodrom Pomorze

  Tor Autodrom Pomorze zlokalizowany jest w miejscowości Pszczółki, ok. 20 km na południe od Gdańska. Obiekt zajmuje teren o powierzchni 8 ha, na którym znajdują się tor kartingowy, tor ziemny (quadowy), płyta poślizgowa prostokątna, płyta poślizgowa w formie pierścienia, plac manewrowy, wzniesienia z łukiem i nawodnione, budynki biurowe wraz z halą garażową o powierzchni 545 m² oraz sala wykładowa dla 20 słuchaczy.

  Jazda na torze wyścigowym Pszczółki

  Tor Pszczółki to jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu w Polsce. Nitka toru o długości 1,2 km i szerokości do 20 m, pokryta została asfaltową nawierzchnią, która zapewnia doskonałą przyczepność i pozwala w pełni przetestować możliwości pojazdu. Tor został wyposażony także w sygnalizację świetlną oraz pomiar czasu przejazdu, co dodatkowo podnosi poziom adrenaliny i pozwala wprowadzić element rywalizacji.

  Nasza oferta na torze Pszczółki

  Tor wyścigowy Pszczółki to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników szybkiej, sportowej jazdy. Ze względu na bliską odległość do Gdańska, jazda na torze wyścigowym Pszczółki może być ciekawym sposobem na urozmaicenie wakacji nad morzem. W naszej ofercie na torze Autodrom Pomorze znajdziesz jazdy najlepszymi sportowymi samochodami, takimi jak Ferrari, Porsche 911, Audi R8 czy Nissan GT-R.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Steel Ring
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR STEEL RING

  nawierzchnia:asfalt
  długość1300 m
  szerokość10 m
  typtor wyścigowy
  zakrętyzakręty: 11 (5 w lewo, 6 w prawo)
  tor Steel Ring

  Tor wyścigowy Steel Ring

  Tor Steel Ring to obiekt motoryzacyjny zlokalizowany tuż za Polską granicą, w czeskiej miejscowości Trzyniec (ok. 10 km od Cieszyna). Pętla toru o długości 1,3 km pokryta jest asfaltem, natomiast 10-metrowa szerokość trasy zapewnia bezpieczną i pewną jazdę każdym autem. Trasa toru obejmuje 11 zakrętów. Różnica wysokości na torze wynosi 7 m.

  Jazda na torze Steel Ring

  Tor wyścigowy Steel Ring to nowoczesny obiekt, który pozwala wykorzystać wszystkie możliwości sportowych samochodów i poczuć prawdziwą przyjemność jazdy. Kompleksowe zaplecze medyczne oraz techniczne zapewnia bezpieczeństwo podczas przejazdów. Osoby towarzyszące mogą w komfortowych warunkach obserwować jazdy uczestników eventu z tarasu widokowego. Na terenie obiektu znajduje się również sala konferencyjna, restauracja, zaplecze sanitarne oraz Wi-Fi.

  Nasza oferta na torze Steel Ring

  Na torze Steel Ring każdy kierowca, niezależnie od doświadczenia, może przeżyć prawdziwą motoryzacyjną przygodę, pełną niezapomnianych wrażeń i emocji. W ofercie znajdziesz tu jazdy najlepszymi sportowymi samochodami.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Tor Słabomierz
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  TOR SŁABOMIERZ

  nawierzchnia:asfalt
  długość1800 m
  typtor wyścigowy
  najdłuższa prosta200 m
  tor Drive Land - Słabomierz

  Tor wyścigowy Słabomierz

  Tor Słabomierz to nowoczesny Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Stopnia Wyższego, zlokalizowany u zbiegu trasy S8 i drogi krajowej nr 50, niespełna 50 km od centrum Warszawy. Obiekt składa się z sieci dróg i placów manewrowych, które tworzą doskonałe warunki zarówno do doskonalenia techniki jazdy, jak i testowania szybkich, sportowych samochodów.

  Jazda na torze Słabomierz

  Tor Słabomierz wyposażony jest w nowoczesne systemy i instalacje, m.in. płyty poślizgowe z nowoczesnym systemem nawadniania i kurtynami wodnymi oraz najnowszej generacji szarpakiem do wprowadzania pojazdów w poślizg. Doskonała nawierzchnia toru w Słabomierzu pozwala rozwinąć duże prędkości, a układ toru sprawia, że doskonale nadaje się on zarówno dla doświadczonych kierowców, jak i tych, którzy na torze wyścigowym stawiają swoje pierwsze kroki.

  Nasza oferta na torze Słabomierz

  Tor wyścigowy Słabomierz to prawdziwy raj dla miłośników rajdów, wyścigów, driftu i innych dyscyplin motoryzacyjnych. W ofercie znajdziesz tu przejażdżki najlepszymi sportowymi samochodami.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej