w

Quady na Mazurach

Quady na Mazurach to event w którym może wziąć udział każdy. Jeśli uczestnicy nie umieją jeździć na quadach – bez problemu! Tego nauczy ich instruktor. Jedynym wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Event idealnie sprawdzi się dla pracowników biurowych, którym przyda się odrobina aktywności oraz zmiana otoczenia. To również świetny pomysł dla osób, które na co dzień poracują jako kierowcy i będą mieli okazję do zmiany czterech kółek. Maksymalna liczba uczestników to 20 osób. Poniżej przestawiamy plan eventu w Szarejkach, miejscowości na Mazurach.

Ośrodek wypoczynkowy Szarejkowe Wzgórza oferuje do 27 miejsc noclegowych w 5 całorocznych, klimatyzowanych domkach. Teren ośrodka to 27 ha, na którym prawo jazdy nie jest wymagane, jednak poza terenem jest ono konieczne (kat. B lub kat. AM). Do dyspozycji uczestników eventu zostaną oddane quady KYMCO MXU 300r, KYMCO MXU 450i oraz Maxxer 450i.

Ilość uczestników: 10 – 20 osób
Lokalizacja: Mazury Garbate, Szarejkowe Wzgórza
Termin realizacji: Do ustalenia
Czas trwania: 2 dni

Harmonogram imprezy

Dzień I:
11:30 – Zameldowanie w pokojach
12:00 – Szkolenie teoretyczne, omówienie specyfiki quadów oraz wyznaczenie trasy
12:45 – Przygotowanie do wyprawy
13:30 – 17:30 – Wyprawa po Mazurach Garbatych
17:30 – Omówienie wyprawy, wręczenie certyfikatów
20:00 – Wieczór integracyjny przy ognisku

Dzień II
08:00 – 10:00 – Śniadanie
10:30 – Wyjazd do Olecka (16 kilometrów od Szarejek)
11:00 – 14:00 – Pobyt na pływalni
14:00 – Wyjazd do Szarejek
15:00 – Obiad
16:00 – Wymeldowanie oraz Odprawa

Opis eventu

Uczestnicy spotykają się przy recepcji ośrodka wypoczynkowego o wcześniej umówionej godzinie. Po zameldowaniu, wszyscy spotkają się z instruktorem/przewodnikiem w jednej z dwóch drewnianych, całorocznych chat zlokalizowanych na terenie ośrodka. Pierwszym elementem spotkania będzie szkolenie teoretyczne podczas którego zostanie omówiona specyfika quadów oraz nastąpi wyznaczenie trasy. Przewodnik przekaże niezbędne informacje, opisze plan dnia oraz odpowie na wszelkie pytania. Następnie uczestnicy zostaną wyposażeni w gogle, kaski oraz rękawice. Część praktyczną rozpocznie zapoznanie z quadami. W zależności od ilości uczestników będą jeździć parami lub pojedynczo. Wyprawa będzie miała charakter przeprawowy – uczestnicy będą mieli do pokonania przeszkody o różnych poziomach trudności. Wyprawa na quadach to nie tylko niesamowite widoki ale jednocześnie przeprawa przez bagna, błota, rzeczki, żwir, piach oraz liczne zjazdy i podjazdy. W trakcie podróży planowany jest obiad, który zależnie od warunków pogodowych odbędzie się w formie pikniku lub grupa zatrzyma się w regionalnym barze. Wyprawę zakończy rozdanie certyfikatów dla wszystkich uczestników wyprawy. Następnie otrzymają około 2 godziny czasu wolnego i wieczorem spotkają się na ognisku integracyjnym.

Drugiego dnia dla uczestników eventu zaraz po śniadaniu proponujemy wyjazd do Olecka w którym znajduje się Kompleks „Lega” – Hala Widowiskowa z Pływalnią. Uczestnicy będą mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji oferowanych przez pływalnię (basen, jacuzzi, sauny, łaźnie oraz lampy). Po powrocie do Szarejek zostanie podany obiad, następnie uczestnicy się wymeldują i przygotują do wyjazdu.

Szukają Państwo niezapomnianego eventu? Go-Racing zrobi to za Was kompleksowo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zamów jazdę próbną!

Lubisz piękne i szybkie samochody? Chcesz się sprawdzić za kierownicą jednego z nich? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie! Zamów voucher i udaj się na pełną emocji jazdę. Jeździmy na profesjonalnych torach rozmieszczonych po całej Polsce! Miasta realizacji: Poznań, Warszawa, Radom, Opole, Gdańsk, Bednary, Toruń, Biała Podlaska, Wrocław. Sprawdź nasze Tory i wybierz ten, który jest najbliżej Ciebie. Zacznij spełniać swoje marzenia!

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kurs doskonalenia jazdy w Nowym Mieście nad Pilicą