w

Wyprawa off road w Górach Kaczawskich

Szkolenie off road zawiera szereg niezbędnych zagadnień praktycznych i teoretycznych związanych z poruszaniem się w terenie. Będzie to pewnego rodzaju sprawdzian dla Państwa pracowników, który pozwoli im ocenić swoje możliwości. Każdy uczestnik podczas szkolenia będzie musiał wykazać się szeregiem cech, które okażą się elementem niezbędnym w terenie. Uczestnik będzie miał okazję na wykazanie się znakomitym prowadzeniem auta, zdolnościami przywódczymi oraz podejmowaniem decyzji na drodze kompromisu pod naciskiem ogromnej presji i adrenaliny.

Jeśli pracownicy Państwa firmy nie mieli jeszcze okazji by się dobrze poznać, to szkolenie będzie do tego wspaniałą okazją. Nauczą się również wzajemnego wsparcia i współpracy, bo tylko dzięki tym cechom uda im się pokonać konkurencję i wszelkie przeszkody, które spotkają na swojej drodze.

Kurs off road odbywa się w Górach Kaczawskich, około 80 km od Wrocławia. Jest to bardzo ciekawy region zarówno dla miłośników natury jak i ekstremalnych sportów terenowych. Przepiękne widoki polskich gór idące w parze z doskonałym skalistym terenem na którym Państwa pracownicy będą mieli okazję przetestować terenowe auto i swoje możliwości.

Szkolenie realizowane jest samochodem marki Nissan Patrol, starannie przygotowanym pod względem technicznym i wyposażonym w sprzęt niezbędny w trasie. Nissan Patrol to japońska marka istniejąca na rynku od 1951 roku. Samochód zaliczany do jednego z najbardziej niezawodnych aut terenowych.

Dom gościnny “U Barbary” znajduje się w samym centrum Wojcieszowa, umiejscowiony z dala od zgiełku. Cisza, miła domowa atmosfera i pyszna kuchnia to tylko kilka atutów tego miejsca. Do dyspozycji gości pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe, każdy o wysokim standardzie.

Szkolenie terenowe to doskonała okazja aby Państwa pracownicy oderwali się od codziennych obowiązków. Pracownicy biurowi, którzy każdy dzień spędzają przy swoim biurku z pewnością zachwyceni byliby możliwością spędzenia aktywnie czasu we wspólnym gronie, a dawkę adrenaliny i rywalizacji która będzie im towarzyszyć zapamiętają na długo. Ze szkolenia może skorzystać grupa licząca maksymalnie 20 osób.

Harmonogram wyprawy

Dzień I:
11:00 – Zakwaterowanie w domu gościnnym „U Barbary”
11:30 – Szkolenie teoretyczne
12:30 – 13:30 – Obiad
14:00 – Wyjazd w teren
14:30 – Jazda w terenie
18:00 – Kolacja i omówienie szkolenia, wręczenie nagród
20:00 – Ognisko integracyjne

Dzień II:
08:00 – 10:00 – Śniadanie
10:30 – Wyjazd w teren
11:00 – 11:30 – Podział na grupy, rozdanie replik oraz strojów
11:30 – 14:00 – Gra taktyczna ASG
14:30 – Powrót do domu gościnnego
15:00 – 16:00 – Obiad
16:00 – Wymeldowanie i odprawa

Opis eventu

Uczestnicy eventu spotykają się w recepcji ośrodka wypoczynkowego o wcześniej ustalonej godzinie. Po zameldowaniu udadzą się do salo konferencyjnej na spotkanie z instruktorami. Na szkoleniu teoretycznym uczestnicy zostaną zapoznani z zasadami bezpieczeństwa, zdobędą wiedzę na temat sprzętu, budowy auta terenowego oraz funkcjami, jakie pełni wyciągarka linowa. Instruktorzy przedstawią również plan i specyfikę trasy. Po zakończeniu  szkolenia teoretycznego zostanie podany obiad dla uczestników eventu. Po zjedzeniu posiłku uczestnicy zostaną przewiezieni na początek trasy, gdzie przed wyprawą odbędzie się krótki instruktaż dotyczący specyfiki samochodu samochodu, na którym odbywa się szkolenie – Nissan Patrol. Grupa zostanie podzielona na kilka zespołów. Każda z nich wybierze lidera oraz kolejność kierowania autem. Każdy, kto chce zasiąść za kierownicą samochodu musi posiadać prawo jazdy kategorii B. Kolejne kilka godzin uczestnicy spędzają w terenie. Do ich zadań należało będzie pokonanie trasy w jak najkrótszym czasie, nie omijając przy tym żadnej z przeszkód. Po szkoleniu, uczestnicy zostaną przewiezieni do domu gościnnego, gdzie zostanie podana kolacja. Następnie na sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie podsumowujące szkolenie oraz wyręczenie pucharu dla zwycięskiej drużyny. Wieczorem odbędzie się ognisko integracyjne.

Kolejnego dnia, zaraz po zjedzeniu śniadania uczestnicy zostaną przetransportowani do miejsca w którym ponownie będą mieli okazję ze sobą rywalizować. Na specjalnie przygotowanym terenie, wyposażeni w repliki broni palnej będą mogli poczuć się jak na polu walki. W zależności od wybranego scenariusza gry stoczą pojedynek, po którym ponownie wyłoniony zostanie zwycięski team. Miejsce w którym stoczona zostanie rozgrywka znajduje się 2 kilometry od miejsca zakwaterowania. Broń każdego z uczestników zostanie zaopatrzona w 300 kulek wypełnionych farbą. Po powrocie do ośrodka i zjedzeniu posiłku, uczestnicy przygotują się do wyjazdu.

Szukają Państwo niezapomnianego eventu? Go-Racing zrobi to za Was kompleksowo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zamów jazdę próbną!

Lubisz piękne i szybkie samochody? Chcesz się sprawdzić za kierownicą jednego z nich? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie! Zamów voucher i udaj się na pełną emocji jazdę. Jeździmy na profesjonalnych torach rozmieszczonych po całej Polsce! Miasta realizacji: Poznań, Warszawa, Radom, Opole, Gdańsk, Bednary, Toruń, Biała Podlaska, Wrocław. Sprawdź nasze Tory i wybierz ten, który jest najbliżej Ciebie. Zacznij spełniać swoje marzenia!

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kurs doskonalenia jazdy w Nowym Mieście nad Pilicą

75

Fotorelacja z targów Moto Sport & Tuning Show w Warszawie