1. Go-Racing
  2. Jazda KTM X-BOW - Tor Poznań

Jazda KTM X-BOW - Tor Poznań

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
#Albert 05-05-2024

Czy można dopłacić za dodatkowy czas/ okrążenia? LG, AH

go-racing.pl 06-05-2024
Odpowiedź

Dodatkowe okrążenie można zakupić w dniu jazdy na torze jeśli tylko będą dostępne wolne godziny na realizację.

Jazda KTM X-BOW - Tor Poznań pętla główna

Jazda za kierownicą KTM X-BOW na Torze Poznań pętla główna jest bardzo dobrym pomysłem dla wszystkich miłośników szybkich i dynamicznych pojazdów. Voucher uprawnia nie tylko do przejazdu, ale również do przebywania przez cały dzień na terenie obiektu, ponieważ każda z takich imprez jest zawsze całodniowa. Doświadczenia z prowadzenia KTM X-BOW to znacznie więcej, aniżeli wyłącznie ogromna prędkość - to również wrażenie zrywania asfaltu za sobą, niezapomniana przygoda i ciarki na skórze.

KTM X-BOW

KTM X-BOW to bolid wyprodukowany w dużej mierze z bardzo lekkiego włókna węglowego. Jego sercem jest 2-litrowa jednostka napędowa od marki Audi, zaś za zmianę biegów odpowiedzialna jest 6-stopniowa manualna przekładnia. Prowadzenie tej maszyny jest bardzo łatwe, za sprawą genialnie przygotowanego układu kierowniczego. Silnik w KTM X-BOW ma moc 240 KM. Dzięki czemu w połączeniu z niską masą ten wariat rozpędzi się do setki w zaledwie 4 sekundy. Nie można liczyć na komfort, ale na niezapomniane emocje jak najbardziej. Auto to może osiągnąć 220 km/h, zatem jazda nim jest naprawdę szybka, a przy tym zapewnia całkowitą kontrolę nad jego zachowaniami. KTM X-BOW trzyma się nawierzchni niczym przyklejony za sprawą prostej, chociaż nowoczesnej budowie zawieszenia i zaawansowanemu ogumieniu.

Parametry techniczne

Dane techniczne:

KTM X-BOW

Moc

240 KM

Przyspieszenie do 100 km

do 100 km/h w 3.9 sekundy

Silnik

2 L

Prędkość max

220 km/h

Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań pętla główna usytuowany na niegdysiejszym lotnisku Ławica, to jeden z największych tego rodzaju obiektów w kraju. Organizowane są na nim od lat eventy, które umożliwiają jazdę za kierownicą KTM X-BOW każdemu, kto, tylko o tym marzy. Jeżeli tylko zechcesz, masz także szansę doświadczyć emocji związanych z przejażdżką na Torze Poznań pętla główna i przekonać się, jak przyjemna może być jazda opisywanym bolidem.

Voucher na prezent

Voucher na przejazd KTM X-BOW na Torze Poznań pętla główna, możesz zamówić na naszej stronie internetowej i samodzielnie udać się na miejsce realizacji, albo podarować go komuś bliskiemu.

Bezpieczeństwo

Każdorazowa jazda KTM X-BOW realizowana jest na terenie zamkniętego Toru Poznań Pętla główna w czasie eventu motoryzacyjnego, nad którego przebiegiem czuwają specjaliści. Jako uczestnik będziesz mieć wyznaczoną kolej swojego przejazdu. Jazda odbywa się indywidualnie, zatem nie będzie ryzyka ewentualnej kolizji. Zanim będziesz mieć możliwość poprowadzenia KTM X-BOW, będziesz musiał przejść krótkie szkolenie, dzięki któremu poznasz zasady bezpieczeństwa i instrukcję obsługi bolidu.

Jak wygląda realizacja?

Kiedy już przybędziesz na miejsce realizacji, musisz udać się do biura obsługi, gdzie zostanie ustalona godzina twojego przejazdu. Następnie przejdziesz krótkie szkolenie prowadzone przez profesjonalnego instruktora, który również zasiądzie na miejscu pasażera w czasie twojej realizacji.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: