Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda KTM X-BOW
  5. Jazda KTM X-BOW - Tor Krzywa

Jazda KTM X-BOW - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005604

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda KTM X-BOW - Tor Krzywa - Wrocław

Od zawsze pragniesz zasiąść za kierownicą wspaniałej machiny? Chcesz na własnej skórze poczuć dreszcz adrenaliny podczas szybkiej jazdy po równym asfalcie? W takim razie nie czekaj i dołącz do nas na Torze Krzywa we Wrocławiu, gdzie będziesz miał okazję poprowadzić niesamowity i oryginalny bolid - KTM X-BOW. Przygotuj się na naprawdę ostrą jazdę.

KTM X-BOW

To auto, które swoim wyglądem przypomina bolid rodem z wyścigów Formuły 1. Niskie zawieszenie oraz otwarta konstrukcja nadwozia sprawiają, że KTM X-BOW jest ultralekki, a zarazem bardzo szybki. Jego maksymalna prędkość wynosi 240 km/h, a do setki przyspiesza w mniej niż 4 sekundy. Wszystko za sprawą zrywnego silnika TFSI o pojemności 2 litrów i wyposażonego w turbodoładowanie. Z takimi osiągami X-BOW może mierzyć się na torze z najlepszymi autami innych marek, a jazda nim jest niesamowicie ekscytująca.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

KTM X-BOW

Prędkość max

220 km /h

Silnik

2,0 TFSI

Przyśpieszenie do 100 km

3,9 sekundy

Moc

240 KM

Tor Krzywa - Wrocław

Tor Krzywa mieści się na wysokości Bolesławca, godzinę drogi od centrum Wrocławia. Wybudowany został na terenie dawnego toru wyścigowego Pixers Ring. Aktualnie jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w kraju. Pętla Toru Krzywa wynosi 1800 metrów długości oraz 8 metrów szerokości. W całości pokryta jest asfaltem, który zapewnia doskonałą przyczepność i gwarantuje wysoki komfort jazdy. Podczas przejazdu do pokonania jest 12 dynamicznych zakrętów o różnym stopniu trudności, dzięki czemu mogą na nim jeździć zarówno zawodowi, jak i mniej doświadczeni kierowcy.

Voucher na prezent

Przejazd sportowym samochodem to coraz częściej wybierany pomysł na prezent. Możesz wręczyć go komuś bliskiemu, lub samemu sobie. Voucher będzie dostępny do wydruku zaraz po zakończeniu zakupu. Znajdziesz go na swojej skrzynce e-mail. Jeśli wolisz otrzymać go w formie papierowej, to wyślemy go pocztą, zapakowany w ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Dlatego podczas Twojego przejazdu tor zostanie całkowicie zamknięty dla osób postronnych. Ty, przed przystąpieniem do jazdy, musisz przejść szkolenie na temat zasad obowiązujących na torze oraz zapoznać się z instrukcją obsług pojazdu. Szkolenie poprowadzi instruktor, który będzie z Tobą także w pojeździe, gdzie będzie czuwać nad przebiegiem wyścigu i udzielać Ci cennych wskazówek.

Jak wygląda realizacja

  • Po dotarciu na tor najpierw należy zarejestrować się w biurze obsługi. Gdy Twój przejazd zostanie zaplanowany musisz oczekiwać na niego w pobliżu samochodu.
  • Po zakończonym wyścigu możesz pozostać na torze i oglądać przejazdy innych uczestników, gdyż voucher jest całodzienny.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.