Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Maserati GT S
  5. Jazda Maserati GT S - Tor Łódź

Jazda Maserati GT S - Tor Łódź

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Maserati GT S - Tor Łódź

Zobacz na własne oczy, jakie emocje generuje przejażdżka za kierownicą włoskiego Maserati GranTurismo MC Stradale na pętli toru wyścigowego Łódź. Usiądź na fotelu 640-konnego samochodu sportowego, który rozpędza się do 100 km/h w czasie niespełna 5 sekund!

Maserati GT S

Jazda Maserati GranTurismo MC Stradale zapewnia solidną dawkę emocji każdemu kierowcy, który miał okazję zasiąść za kierownicą włoskiego pojazdu. Pod maską włoskiego samochodu zamontowano jednostkę napędową V8 o pojemności 4.7 L, która oferuje moc maksymalną 460 KM! Teraz masz okazję, by zasiąść za kierownicą Maserati GT S, by sprawdzić na własnej skórze emocjonujące osiągi płynące z jazdy po profesjonalnym torze wyścigowym!

Dane techniczne

Maserati GT S

Pojemność silnika

4.7 L V8

Moc

460 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

4,7 sekundy

Prędkość maksymalna

300 km/h

Tor Łódź

Tor Łódź obiekt wyścigowy wyposażony w asfaltową nawierzchnię o długości 1050 metrów i szerokości wynoszącej od 8 do 12 metrów. Pętla toru składa się z długiej, 200-metrowej prostej, na której możesz poczuć wysoką prędkość oraz siedmiu technicznych zakrętów.

Voucher na prezent

Jazda Maserati GT S na torze wyścigowym Łódź to dobry pomysł na prezent dla drugiej połówki, członka rodziny lub przyjaciela. Voucher prezentowy pozwala obdarowanemu poczuć emocje, które generuje przejażdżka sportowym samochodem. Zamówiony voucher możesz otrzymać w eleganckiej, papierowej formie, zapakowany w ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Maserati GT S na torze Łódź to w pełni bezpieczna atrakcja, która realizowana jest na zamkniętym terenie łódzkiego toru wyścigowego. Przed wyruszeniem na przejażdżkę sportowym Maserati uczestnicy odbywają krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdów. Podczas przejazdu wraz z uczestnikiem w samochodzie znajduje się wykwalifikowany instruktor doskonalenia techniki jazdy, który udziela kierowcy wskazówek dotyczących jazdy oraz dba o bezpieczeństwo na torze.

Jak wygląda realizacja?

  • Odwiedź tor wyścigowy w Łodzi i dokonaj rejestracji w biurze obsługi klienta.
  • Czas oczekiwania na przejażdżkę spędź w bezpiecznym miejscu, na przykład na parkingu, w pobliżu zaparkowanych samochodów.
  • Oczekując na swój przejazd, możesz obserwować zmagania innych uczestników z trasą łódzkiego toru.
  • Voucher jest ważny przez 365 dni od daty transakcji.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: