Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Oferta
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda Dodge Viper
 5. Jazda Dodge Viper - Tor Ułęż

Jazda Dodge Viper - Tor Ułęż

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004933

Miejsce realizacji

Tor Ułęż, Ułęż 215B, 08-504 Grabowce Górne

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

#Test 26-05-2023

super super !!!!!!!!!!!!!!!!! super super super super

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda za kierownicą Dodge Viper na Torze Ułęż

Przejazd za kierownicą Dodge'a Vipera to prezent, którego realizacja na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej. Przejażdżka odbywa się na torze Ułęż podczas imprezy motoryzacyjnej. Tego typu imprezy odbywają się w okresie wiosenno-letnim i są świetną okazją, by zobaczyć inne kultowe samochody. Za kierownicą Dodge'a Vipera zasiądzie posiadacz vouchera, a miejsce pasażera zajmie doświadczony trener. Po zakończonej przejażdżce uczestnik może pozostać na terenie obiektu i obserwować zmagania innych kierowców.

Dodge Viper

Dodge Viper to kultowy egzemplarz amerykańskiej motoryzacji. Zarówno jego wygląd, jak i parametry, budzą podziw wśród fanatyków motoryzacji. Dodge Viper powstawał w trzech generacjach od 1991 do 2017 roku. Model, którym będzie realizowana przejażdżka na miejscu kierowcy, potrzebuje tylko 3,6 sek. do pierwszej setki! A moc 640 KM z pewnością wywoła gęsią skórkę u kierowcy. Czym jeszcze zaskoczy Dodge Viper? Przekonaj się!

Parametry techniczne

 • silnik: V10

 • pojemność: 8.4 l

 • moc: 640 KM

 • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.6 s

 • prędkość maksymalna: 340 km/h

Tor Ułęż

Tor Ułęż znajduje się na trasie Warszawa-Lublin w miejscowości Nowodwór. To około 56 km od Lublina i 100 km od Warszawy. Ośrodek, który w okresie wiosenno-letnim jest miejscem zmagań kierowców za kierownicą supersamochodów, na co dzień jest Ośrodkiem Doskonalenia Technik Jazdy. Obiekt oferuje płyty poślizgowe, wykwalifikowaną kadrę instruktorską i profesjonalne centrum szkoleniowe. Tor wyścigowy Ułęż liczy długość 2,5 km, 5 zakrętów i długie proste, dzięki którym kierowca w pełni wykorzysta potencjał testowanego auta.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Dodgem jest realizowana podczas imprezy motoryzacyjnej, na zamkniętym torze wyścigowym. Zanim uczestnik usiądzie za kierownicą samochodu, przejdzie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i zapozna się z autem. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu, dzięki czemu kolizja z innym pojazdem jest niemożliwa. Oprócz tego, doskonała nawierzchnia toru, utrzymana dzięki regularnym przeglądom, umożliwia dynamiczną jazdę w bezpiecznych warunkach. Nad przebiegiem eventu czuwa sztab profesjonalistów, a obok uczestnika — na fotelu pasażera, zasiada doświadczony instruktor. 

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: