Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda KTM X-BOW
  5. Jazda KTM X-BOW - Tor Kielce

Jazda KTM X-BOW - Tor Kielce

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95, 26-085 Miedziana Góra

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda KTM X-BOW - Tor Kielce – Miedziana Góra

Marzysz o tym, aby pościgać się na profesjonalnym torze rajdowym? Chcesz zasiąść za kierownicą wyjątkowego i niepowtarzalnego auta? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie atrakcje, która skradnie serce niejednego zapalonego miłośnika wyścigów. Oferujemy Ci przejazd sportowym KTM X-BOW na Torze Kielce w Miedzianej Górze. Zapinaj pasy i przygotuj się na ostrą jazdę.

KTM X-BOW

KTM X-BOW to zdecydowanie nie jest zwykłe auto. To pojazd, który wyglądem przypomina bolid, a za sprawą konstrukcji otwartego nadwozia jest ultralekki i szybki. Jego osiągi są naprawdę imponujące. Pod maską kryje się dwulitrowy silnik benzynowy TFSI, który za sprawą turbodoładowania rozwija moc 240 koni mechanicznych, a od 0 do 100 km/h rozpędza się w niecałe 4 sekundy. Maksymalna prędkość X-BOWa wynosi 220 km/h. Pojazd pozbawiony jest skomplikowanych zabezpieczeń i wszelkich systemów ułatwiających jazdę, co sprawia, że przejażdżka nim staje się jeszcze bardziej ekscytująca.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

KTM X-BOW

Prędkość max

220 km /h

Silnik

2,0 TFSI

Przyśpieszenie do 100 km

3,9 sekundy

Moc

240 KM

Tor Kielce - Miedziana Góra

Tor Kielce tak naprawdę położony jest w Miedzianej Górze, około 10 km od centrum Kielc. Tor przeznaczony do wyścigów jest wydzieloną częścią ośrodka sportowo - turystycznego “Moto - Raj” należącego do Automobilklubu Kieleckiego. Jest to miejsce, gdzie od wielu lat regularnie organizowane są różne sportowe i motoryzacyjne imprezy, na które docierają fani z całego kraju. Tor Miedziana Góra składa się z dwóch pętli - małej i dużej oraz z toru kartingowego. Jazda odbywa się po odcinku o długości ok. 1 km.

Voucher na prezent

Przejazd sportowym autem wyścigowym to doskonały pomysł na prezent, zarówno dla siebie, jak i kogoś bliskiego. Voucher pojawi się na Twojej skrzynce mailowej tuż po dokonaniu zakupu. Jeśli chcesz otrzymać bon w formie papierowej, zapakujemy go w ozdobną kopertę i wyślemy pocztą pod wskazany przez Ciebie adres.

Bezpieczeństwo

Na czas Twojego przejazdu tor zostanie całkowicie zamknięty. Aby zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa, przed przystąpieniem do jazdy musisz przejść krótkie szkolenie na temat zasad panujących na torze oraz zapoznać się z instrukcją obsługi pojazdu. Następnie przydzielimy Ci instruktora, który będzie z Tobą przez cały czas trwania wyścigu. Będzie nadzorował przebieg wydarzenia i udzielał Ci potrzebnych wskazówek.

Jak wygląda realizacja

  • Po dotarciu na tor musisz zarejestrować się w biurze obsługi. Tam zostanie zaplanowany Twój przejazd, na który należy oczekiwać w pobliżu samochodu.
  • Nie musisz opuszczać obiektu zaraz po zakończeniu swojej jazdy. Voucher jest całodzienny, więc możesz pozostać na torze tak długo, jak tylko chcesz.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.