Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom
  5. Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom - Tor Kraków

Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006695

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo i Ariel Atom na torze w Krakowie

Krakowski tor wyścigowy stwarza szansę na przetestowanie dwóch wyjątkowych samochodów sportowych – zjawiskowego, drapieżnego Lamborghini Gallardo, którego imponujący design wprawi w zachwyt miłośników pięknych aut oraz szybkiego, lekkiego i zwrotnego pojazdu marki Ariel Atom, który jak żaden inny radzi sobie na ostrych zakrętach.

Lamborghini Gallardo i Ariel Atom

Włoski luksusowy samochód marki Lamborghini Gallardo przyciąga spojrzenie każdego uczestnika eventu, kiedy tylko pojawia się na torze. Pod jego maską znajduje się silnik o mocy 560 koni mechanicznych i pojemności 5,2 litra. Parametry te przekładają się na szybkość auta, która dochodzi do ponad 300 km/h. Stawić czoła tej niezwykłej maszynie może tylko Ariel Atom stworzony przez brytyjskich konstruktorów w celu przecinania toru z niesamowitą prędkością, dochodzącą do nawet 225 km/h. Jednocześnie samochód ten jest w stanie dobić do 100 km/h w jedyne 2,8 sekundy.

LAMBORGHINI GALLARDO

DANE TECHNICZNE

ARIEL ATOM

315 km/h

Prędkość max

225 km/h

5,2 l

Silnik

2,0 l

3,4 s

Przyśpieszenie do 100 km/h

2,8 s

560 KM

Moc

310 KM

Tor w Krakowie

Tor wyścigowy w Krakowie jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Znajduje się on w odległości około 16 kilometrów od miasta, przy drodze krajowej nr 79. Stworzony został dzięki inicjatywie wicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów i od początku istnienia przyciąga on licznych entuzjastów prędkości oraz mocnych wrażeń, którzy mają szansę realizować swoje pasje poprzez uczestnictwo w cyklicznie organizowanych imprezach motoryzacyjnych. Długość toru opiewa na całe 1500 metrów. Liczy on 12 metrów szerokości i łącznie 9 zakrętów, a zatem trasy tej z pewnością nie można nazwać nudną. Ponadto, na terenie krakowskiego Moto Parku zainstalowano płyty poślizgowe, dające możliwość przećwiczenia manewrowania pojazdem w mało sprzyjających warunkach.

Voucher na prezent

Podaruj drugiej osobie idealny prezent, drukując elektroniczny kupon przesłany na twojego maila. Jeśli wolisz skorzystać z wersji tradycyjnego vouchera z wysyłką, prześlemy go w ozdobnej kopercie pod podany adres.

Bezpieczeństwo

Przed jazdą przejdziesz szkolenie z zasad bezpieczeństwa panujących na torze i w całym krakowskim Moto Parku. Wraz z instruktorem zasiadającym na fotelu pasażera odbędziesz przejażdżkę wybranymi samochodami. W każdej chwili możesz skorzystać z merytorycznej pomocy przydzielonego ci opiekuna, czuwającego nad przebiegiem eventu i realizacją jego kolejnych punktów.

Jak wygląda realizacja

  • Odwiedź punkt obsługi zlokalizowany przy torze.
  • Okaż voucher i dokonaj swojej rejestracji.
  • Poczekaj na swoją jazdę, przyglądając się w międzyczasie, jak na torze radzą sobie inni kierowcy.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: