Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda Ferrari 458 Italia
 5. Jazda Ferrari 458 Italia - Tor Kraków

Jazda Ferrari 458 Italia - Tor Kraków

Cena:
599 zł
Ilość okrążeń: 1 okrążenie

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005086

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari 458 Italia na Torze Kraków

Jazda za kierownicą luksusowego Ferrari 458 Italia to prezent, który na długo zapadnie w pamięć. Ferrari 458 Italia to auto o znakomitych osiągach, które pozwala na nowo odkryć świat motoryzacji. Jazda w roli kierowcy sportowej Italii dostarczy ogromnej dawki adrenaliny. Przejażdżka odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego na profesjonalnym torze wyścigowym. Dla bezpieczeństwa w jeździe uczestniczy instruktor, który zajmuje miejsce pasażera.

Ferrari 458 Italia

Ferrari 458 Italia to auto, które szczególnie przyciąga wzrok. To godny następca modelu F430, który do dziś jest jednym z najbardziej pożądanych samochodów. Skrywające się pod maską 570 KM daje niesamowite wrażenia podczas jazdy. Sportowa, drapieżna sylwetka, nowoczesne rozwiązania technologiczne, doskonałe parametry - to połączenie, które zapewniło spektakularny sukces Ferrari 458 Italia. Auto godnie zastąpiło w 2009 roku model F430, a przy jego projektowaniu uczestniczył sam Michael Schumacher.

Parametry techniczne

 • Napęd: na tylne koła
 • Silnik: 4,5 l, 8-cylindrowy w układzie V (umieszczony centralnie)
 • Skrzynia biegów: 7-biegowa dwusprzęgłowa
 • Moment obrotowy: 540 Nm
 • Moc maksymalna: 570 KM
 • Przyspieszenie: 3,5 sek.
 • Prędkość maksymalna: 340 km/h
 • Opony: Pirelli

Tor Kraków

Tor Kraków to jeden z najnowocześniejszych obiektów motoryzacyjnych w Polsce. Mocno rozwinięta infrastruktura obiektu przyciąga miłośników motoryzacji, umożliwiając im realizację i udział w eventach, szkoleniach, imprezach firmowych i okolicznościowych. Moto Park Kraków dysponuje torem sportowo-szkoleniowym oraz trzema płytami poślizgowymi, w tym jedyną w Polsce płytą poślizgową w kształcie łuku i litery S. Tor przeznaczony do jazd supersamochodami to pętla o długości 1,5 km i szerokości 12 m. Równa nawierzchnia toru pozwala skupić się na jeździe i bezpiecznie rozwijać wysokie prędkości, a odpowiednie proporcje zakrętów i prostych odcinków pozwalają w pełni wykorzystać potencjał sportowych aut.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda supersamochodem Ferrari 458 Italia odbywa się w towarzystwie doświadczonego instruktora. Przed przejażdżką uczestnik pozna zasady bezpieczeństwa i reguły obowiązujące na torze oraz mechanizm auta. Instruktor zasiądzie w fotelu pasażera, z którego czuwać będzie nad bezpieczeństwem jazdy i udzielać cennych rad kierującemu. Jazda Ferrari realizowana jest podczas całodniowego eventu motoryzacyjnego na zamkniętym na jego potrzeby torze wyścigowym. Wszystkie jazdy odbywają się indywidualnie, co wyklucza ryzyko kolizji z innym autem.

Jak wygląda realizacja?

 - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.