Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda KTM X-BOW
  5. Jazda KTM X-BOW - Tor Pszczółki

Jazda KTM X-BOW - Tor Pszczółki

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005624

Miejsce realizacji

Autodrom Pomorze, ul. Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda KTM X-BOW – Tor Pszczółki – Gdańsk

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest poczuć się jak zawodowy kierowca bolidu? Podczas przejażdżki KTM X-BOW na torze Pszczółki masz taką możliwość! Zakup voucher na realizację i zasiądź za kierownicą tego niecodziennego cacka jako kierowca! Sprawdź swoje umiejętności w bezpiecznych warunkach, będąc cały czas pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy będą trzymać rękę na pulsie i dzielić się z Tobą cennymi wskazówkami. Ponadto, możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która będzie doglądać Twoich poczynań. Voucher na przejażdżkę KTM X-BOW to także świetna propozycja na prezent dla prawdziwego fana motoryzacji!

Niezwykły KTM X-BOW

Ta ultralekka maszyna o imponującym wyglądzie i zdecydowanie wyróżniającej się budowie nadwozia typu roadster zapewni Ci odpowiednią dawkę adrenaliny. Jest w stanie rozpędzić się do setki w zaledwie 3,9 sekundy, a prędkość maksymalna KTM X-BOW to 220 km/h. Co więcej, skryty jest w nim sinik 2,0 TFSI o mocy 240 KM. Niewielka waga w zestawieniu z brakiem wspomagaczy ułatwiających jazdę, czy też skomplikowanych zabezpieczeń zapewnią Ci niezapomniane wrażenia. Z pewnością zapamiętasz tę przygodę na długo!

Parametry techniczne KTM X-BOW

DANE TECHNICZNE:

KTM X-BOW

Prędkość max

220 km/h

Silnik

2,0l TFSI

Przyśpieszenie do 100 km

3.9 sekundy

Moc

240 KM

Tor Pszczółki – Gdańsk

Autodrom Pomorze zajmuje powierzchnię 8 hektarowego terenu, na którym znajdują się: tor kartingowy, tor ziemny quadowy, płyty poślizgowe: prostokątna oraz pierścienna, plac manewrowy, a także budynek biurowy z salą wykładową. Na terenie toru działa ośrodek doskonalenia jazdy, gdzie możesz jak sama nazwa wskazuje, podszkolić swoją technikę za kierownicą. Tor w Pszczółkach jest organizatorem licznych imprez motoryzacyjnych, między innymi driftowe puchary Polski, Drift Open, zawody Time Attack, Truck Day czy eventy dla Mercedes Benz, Auto Mobil.

Voucher na prezent

Jeśli masz w swoim gronie pasjonata motoryzacji – voucher na prezent to idealna propozycja! Z pewnością ucieszy się z dnia spędzonego na torze, wśród fascynujących pojazdów. Wybierając opcję wysyłkową, voucher zostanie zapakowany w ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

Każda impreza organizowana na torze jest pod nadzorem wykwalifikowanej kadry. Tor zamykany jest na potrzeby realizacji, a przed przystąpieniem do jazd, uczestnicy są przeszkoleni z zasad panujących na torze i obsługi pojazdu. W trakcie jazdy, siedzenie pasażera jest zajmowane przez instruktora, który na bieżąco monitoruje Twoją realizacje i dzieli się cennymi wskazówkami.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji, następnie czekamy na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
  • Dobrze jest zgłosić się chwilę wcześniej przed jazdą – wszystko po to, aby jak najsprawniej wykonać realizację.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.