1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda KTM X-BOW
  5. Jazda KTM X-BOW - Tor Kraków

Jazda KTM X-BOW - Tor Kraków

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 299 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00005600

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda KTM X-BOW - Tor Kraków

Twoją pasją są szybkie samochody? Nie boisz się dużych prędkości i zakrętów, w które trzeba wchodzić z piskiem opon? W takim razie mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Dołącz do nas na Torze wyścigowym w Krakowie i zasiądź za kierownicą drapieżnego KTM X-BOW. Gwarantujemy dobrą zabawę i niepowtarzalne chwile, których nie zapomnisz. Zapinaj pasy, czekamy na Ciebie na Torze Kraków.

KTM X-BOW

KTM X-BOW to nowoczesny pojazd, który wygląda jak bolid. Pozbawiony jest systemów ułatwiających jazdę, dzięki czemu prowadzenie tego auta dostarcza jeszcze więcej frajdy. Otwarta konstrukcja nadwozia sprawia, że samochód jest ultralekki i dynamiczny, a jego osiągi naprawdę zachwycające. Silnik X-BOWa to benzynowy TFSI o pojemności 2 litrów, wyposażony w turbodoładowanie. Jego moc to 240 koni mechanicznych, które przyspieszają do 100 km/h w 3,9 sekundy. Maksymalna prędkość pojazdu wynosi 240 km/h.

Parametry techniczne.

 

DANE TECHNICZNE

KTM X-BOW

Prędkość max

220 km /h

Silnik

2,0 TFSI

Przyśpieszenie do 100 km

3,9 sekundy

Moc

240 KM

Tor Kraków

Moto Park Kraków położony jest 16 km od Krakowa, tuż przy drodze krajowej nr 79. Jest to obiekt łączący tor wyścigowy oraz centrum doskonalenia technik bezpiecznej jazdy. Tor Kraków to jeden z najnowocześniejszych takich miejsc w kraju, gdzie od wielu lat organizowane są liczne motoryzacyjne eventy dla fanów czterech kółek. Nitka toru ma 1500 metrów długości i 12 metrów szerokości. Znajduje się na niej długa prosta licząca 200 metrów oraz 9 dynamicznych zakrętów.

 

Voucher na prezent

Voucher na przejazd sportowym samochodem to oryginalny i wyjątkowy pomysł na prezent. Możesz podarować go sobie, albo komuś bliskiemu. Bon pojawi się w twojej elektronicznej skrzynce już w pięć minut po dokonaniu zakupu. Jeśli wolisz otrzymać od nas voucher w formie papierowej, to wyślemy go do Ciebie pocztą, zapakowany w ozdobną kopertę i gotowy do wręczenia.

Bezpieczeństwo

Na czas realizacji tor jest całkowicie zamknięty. Zanim jednak pozwolimy Ci wsiąść na fotel kierowcy, musisz przejść krótkie szkolenie na temat zasad bezpieczeństwa na torze oraz obsługi pojazdu. Szkolenie poprowadzi Twój osobisty instruktor, który będzie z Tobą również podczas jazdy. Będzie kontrolować przebieg wyścigu, i w razie konieczności, postara się udzielić Ci cennych wskazówek.

Jak wygląda realizacja

  • Kiedy dotrzesz na miejsce musisz zgłosić się do biura obsługi i zarejestrować swój przejazd. Gdy zostanie on zaplanowany powinieneś czekać na swoją kolej w pobliżu auta.
  • Voucher jest całodzienny, co oznacza, że możesz spędzić na torze tyle czasu, ile zechcesz.

 

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: