Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda KTM X-BOW
  5. Jazda KTM X-BOW - Tor Poznań karting

Jazda KTM X-BOW - Tor Poznań karting

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

#Marek 08-05-2024

Jazda na całego, super zabawa

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda KTM X-BOW - Tor Poznań karting

Jazda KTM X-BOW na Torze Poznań karting może stać się niezapomnianą przygodą, którą nie sposób porównać z możliwością prowadzenia innych szybkich, sportowych samochodów. To nie tylko szalony, ale również szybki i wściekły bolid. Jeszcze zanim do niego wsiądziesz, twoje serce zacznie zdecydowanie szybciej bić - zupełnie gołe wnętrze, widoczne na zewnątrz części zawieszenia, to zdecydowanie coś, o czym marzy każdy fan motoryzacji. 240-konny silnik potrafi dosłownie wcisnąć w fotel. Mocna jednostka napędowa połączona z niewielką wagą bolidu, pozwalają na osiągnięcie setki w 4 sekundy.

KTM X-BOW

Biorąc pod uwagę oryginalny wygląd KTM X-BOW, można by było pomyśleć, iż bolid ten produkowany jest w zwariowanej Japonii. O dziwo jednak jego produkcja przebiega w Austrii, gdzie raczej ciężko o spontaniczność. Pojazd ten nie posiada kontroli trakcji, szyb czy dachu. Dzięki temu możesz w nim doświadczyć wszystkich emocji związanych z jazdą. Jedyną rozrywką może być ryk silnika. Auto doskonale się prowadzi i wciska w fotel podczas osiągania zawrotnych prędkości.

Parametry techniczne

Dane techniczne:

KTM X-BOW

Moc

240 KM

Przyspieszenie do 100 km

do 100 km/h w 3.9 sekundy

Silnik

2 L

Prędkość max

220 km/h

Tor Poznań karting

Tor Poznań karting jest częścią głównego toru, który został wybudowany na pasie startowym niegdysiejszego lotniska - Ławica. Obiekt ten ma długość aż 1,5 km, co czyni go najdłuższym na terenie Polski. Jest w całości pokryty nawierzchnią asfaltową pozwalającą na osiąganie zawrotnych prędkości bolidem KTM X-BOW. Najdłuższa z prostych mająca 0,2 kilometra, jak i 8 ostrych zakrętów, przynoszą razem wiele radości nawet kierowcom ze sporym doświadczeniem.

Voucher na prezent

Zakupu vouchera możesz dokonać na naszej stronie internetowej. Na przejazd KTM X-BOW możesz się wybrać samodzielnie, albo podarować komuś bliskiemu taką możliwość. Jeśli masz takie życzenie, możemy zapakować voucher w ozdobną kopertę i wysłać go pod wskazany przez ciebie adres.

Bezpieczeństwo

Każdy przejazd KTM X-BOW odbywa się na zamkniętym na potrzeby realizacji Torze Poznań karting. Impreza jest zawsze całodniowa, dlatego bez przeszkód można obserwować przejazdy innych uczestników, zanim samemu zasiądzie się za kierownicą. Nad bezpieczeństwem czuwa sztab specjalistów, w którego skład wchodzi także profesjonalny instruktor. Zasiądzie on na miejscu pasażera i będzie wspierał cię podczas pokonywania kolejnych metrów na Torze Poznań karting. Zanim będziesz mógł sprawdzić wszystkie możliwości bolidu KTM X-BOW zostaniesz również poproszony o wzięcie udziału w krótkim szkoleniu

Jak wygląda realizacja?

Voucher, który otrzymasz po opłaceniu zamówienia na naszej stronie, musisz ze sobą zabrać w dzień realizacji na Tor Poznań karting i tam okazać go w biurze obsługi klienta. Pracownik zarejestruje cię na odpowiednią godzinę i będziesz już tylko musiał przejść profesjonalne szkolenie i oczekiwać na swoją kolej przejazdu.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: