1. Go-Racing
 2. Promocje
 3. Jazda BMW M4 - Tor Poznań

Jazda BMW M4 - Tor Poznań

Numer ref: 00004717

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda BMW M4 - Tor Poznań pętla główna

Jazda za kierownicą BMW M4 to prezent, który zachwyci każdego miłośnika motoryzacji. Przejażdżka na jednym z najlepszych obiektów motoryzacyjnych w Polsce to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w profesjonalnych warunkach. Po ustaleniu terminu realizacji uczestnik spotka się na miejscu z instruktorem, który omówi zasady realizacji oraz kolejne odcinki toru. Liczne zakręty i długie proste znacznie uatrakcyjnią jazdę i zapewnią emocjonujące doznania. Na czas realizacji instruktor zajmuje miejsce pasażera. Długość jednego okrążenia na pętli głównej toru Poznań wynosi 4,1 km.

BMW M4

BMW M4 Performance to samochód, który zachwyci każdego miłośnika precyzji, komfortu i doskonałości. Bawarski model wyposażono w silnik R6 o mocy 450 KM. Kierowca może rozpędzić się do pierwszej setki już w 4,3 sekundy!

Parametry techniczne:

 • Moc: 450 KM
 • Przyspieszenie: 4,3 s
 • Pojemność: 3.0 l
 • Silnik: R6
 • Napęd: tył
 • V-max: 255 km/h
 • Skrzynia biegów: automatyczna

Tor Poznań pętla główna

Tor w Poznaniu stwarza idealne warunki zarówno do treningów szkoleniowych, jak i dynamicznej, sportowej jazdy. Nitka toru pokryta jest idealną, asfaltową nawierzchnią. Jej długość to 4,1 km. Na torze w Poznaniu jeździli tak wybitni kierowcy, jak Michael Schumacher, Jackie Stewart czy Lewis Hamilton. W 2010 roku pojawił się tam nawet Robert Kubica, który prezentował możliwości bolidu Formuły 1 podczas N-Gine Renault F1 Team Show.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda za kierownicą BMW M4 odbywa się w towarzystwie instruktora - doświadczonego kierowcy wyścigowego. Jest on obecny od momentu pojawienia się uczestnika na torze w Poznaniu. Na początku przeprowadza krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze oraz obsługi pojazdu. Następnie zajmuje miejsce pasażera, by móc udzielać cennych wskazówek podczas jazdy. Wszystkie przejażdżki odbywają się na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Na miejscu, nad kierowcami i pozostałymi uczestnikami wydarzenia czuwają specjaliści, których zadaniem jest zapewnienie im komfortu i bezpieczeństwa.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: