Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari F430
  5. Jazda Ferrari F430 - Tor Silesia Ring

Jazda Ferrari F430 - Tor Silesia Ring

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005303

Miejsce realizacji

Tor Silesia Ring, Lotnicza 5-7, 47-325 Kamień Śląski

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari F430 - Tor Silesia Ring główny - Kamień Śląski

Sprawdź osobiście możliwości Ferrari F430, które wcześniej podziwiałeś na ekranie. Pomożemy Ci zrealizować marzenia i przejechać się sportowym ferrari na profesjonalnym torze wyścigowym.

Doskonale przygotowany Tor Silesia Ring główny - Kamień Śląski to idealne miejsce na przejazdy samochodowe Ferrari F430. Atrakcja jest doświadczeniem, które z pewnością zostaje w pamięci na całe życie. Przejazdy odbywają się całkowicie bezpiecznie, pod okiem profesjonalnego kierowcy. To niesamowite doświadczenie możesz przeżywać w gronie znajomych, lub podarować je komuś innemu.

Ferrari F430

Znane z wielu gier video i filmów akcji Ferrari F430 jest ikoną motoryzacji rozpoznawalną na całym świecie.  Model F430 zawdzięcza swoją nazwę pojemności silnika (4,3l). Moc 490 KM sprawia, że samochód osiąga 100 km/h w zaledwie 3.9 sekundy.

Każdy kto choć odrobinę interesuje się motoryzacją domyśla się jakie emocje wzbudza przejazd tym samochodem. Łączy on w sobie kultowość i popularność wraz z imponującymi wartościami technicznymi, które wpływają na niesamowite osiągi.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

FERRARI F430

Prędkość maksymalna

315 km/h

Silnik

4,3l V8

Przyspieszenie do 100 km/h

3,9 sekundy

Moc

490 KM

Tor Silesia Ring główny - Kamień Śląski

Tor Silesia Ring główny – Kamień Śląski położony jest w Kamieniu Śląskim, około 25 km od Opola. To drugi obiekt w Polsce posiadający homologację Polskiego Związku Motorowego, która umożliwia organizowanie samochodowych Wyścigów rangi Mistrzostw Polski.

Długość głównej pętli toru wynosi 3636 metrów, a jego najszersze miejsce wynosi 15 metrów, a najwęższa 12. Pętla posiada 15 zakrętów (9 prawych i 6 lewych). Najdłuższa prosta toru wynosi 730 metrów. Całość pokrywa asfaltowa nawierzchnia.    

Voucher na prezent

Zakup voucher i zrób prezent komuś kto jest Ci bliski, pomagając w ten sposób zrealizować jego marzenia. W zależności od Twoich preferencji możemy wysłać Ci go na Twoją skrzynkę e-mailową bezpośrednio po zakupie. Możesz również wybrać pocztę tradycyjną. Wówczas zadbamy o eleganckie zapakowanie Twojego prezentu.

Bezpieczeństwo

Na miejscu, przed jazdą, czeka Cię jeszcze krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Ponadto wsparcie kierowcy udzieli również instruktor, który zajmując miejsce pasażera może wspierać kierowcę radami i udzielać odpowiedzi na pytania.

Realizacja

Na torze znajduje się punkt obsługi klienta, do którego powinieneś udać się ze swoim voucherem aby dokonać rejestracji. Następnie w sąsiedztwie toru i pojazdu przejdziesz krótkie szkolenie. Po jego ukończeniu czeka Cię już jedynie przyjemność wynikająca z przejazdów na profesjonalnym torze wyścigowym. Bliscy mogą podziwiać Twoją jazdę z wysokości trybun. Po przejazdach możesz do nich dołączyć, aby oglądać osiągnięcia innych kierowców.

Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Lamborghini — marka, która zmieniła zasady gry

Gotów na ekscytującą podróż przez historię Lamborghini? Świetnie, bowiem dzisiaj wejdziemy do świata kultowej marki motoryzacyjnej z siedzibą we Włoszech, która na nowo zdefiniowała luksus i osiągi. Od momentu powstania w 1963 roku Lamborghini jest siłą, z którą należy się liczyć. Firma niejednokrotnie kwestionowała status quo i przesuwała granice tego, co jest możliwe w samochodach sportowych. […] Więcej

Ile kosztuje Ferrari? Przegląd cen znanych modeli aut tej marki

Ferrari każdemu z nas kojarzy się z prestiżem i luksusem. Jednak wciąż mało kto wie, ile trzeba zapłacić za zaszczyt posiadania włoskiego samochodu — i nie chodzi tu wyłącznie o cenę kupna. Właściciel Ferrari bierze sobie na głowę również ogromne koszty utrzymania pojazdu oraz szereg innych opłat. O jakich kwotach mówimy? I dlaczego samochody Ferrari […] Więcej

Prezent dla kierowcy. Sprawdź nasze propozycje!

Miłośnicy samochodów są z natury wybredni, jeśli chodzi o kwestie związane z ich autem. Dlatego, gdy wybierasz prezent dla kierowcy — czy to na urodziny, święta, czy specjalną okazję — stajesz przed nie lada wyzwaniem. Sami jesteśmy fanami motoryzacji, więc wiemy, o czym mówimy. Jeżeli brakuje ci tzw. “know-how” lub funduszy, aby podarować bliskiemu kierowcy […] Więcej

Prezent dla fana motoryzacji — TOP 8 pomysłów, którymi go zaskoczysz!

Nie masz pojęcia, jaki prezent urodzinowy lub prezent świąteczny dla fana motoryzacji będzie najlepszy? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Specjalnie dla ciebie stworzyliśmy artykuł, w którym znajdziesz 8 oryginalnych pomysłów na niezapomniane podarunki. Gwarantujemy, że obdarowana osoba długo ich nie zapomni, a ponadto będzie cię kojarzyła z bardzo przyjemnymi doświadczeniami. Przeczytaj artykuł i […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.